banner87
22 Şubat 2019 Cuma

VERGİ BORCUNDA SON 4 GÜN

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, vergi yapılandırmasının31 Temmuz 2018 Salı son gün olduğunun unutulmaması gerektiğini söyledi.

28 Temmuz 2018 Cumartesi 09:33
Bu haber 278 kez okundu
VERGİ BORCUNDA SON 4 GÜN
Haberici -->
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanunun Resmi Gazete’de yayınlanmasının ardından Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, vergi yapılandırmasının31 Temmuz 2018 Salı son gün olduğunun unutulmaması gerektiğini söyledi.

Vergi borcu bulunan mükelleflere Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmesi ile Melikgazi Belediyesinde yapılandırma için özel servis oluşturulduğunu hatırlatan Başkan Memduh Büyükkılıç,yaptığı açıklamada, bu fırsattan yararlanmak isteyenlerin 31 Temmuz 2018 tarihine kadar belediyeye müracaat etmelerini istedi.

Vergi barışı ve yeniden yapılandırma ile hem kamunun hem de birey ve kuruluşların kazançlı olduğun vurgulayan Başkan Büyükkılıç, "Çıkarılan yasa ile emlak vergisi, çevre temizlik vergisi, haberleşme vergisi, eğlence vergisi, ilan ve reklam vergisi borçlarıyapılandırma kapsamına alındı. Ayrıca belediyemizin ücret tarifesine bağlı olarak yapılan hizmetlerin ücretleri ile ecrimisil bedelleri de yine kapsam dâhilindedir. Bu yasa ile 2017 yılı ve önceki dönemlere ait vergi borçları yapılandırılmaktadır"dedi.

Başkan Büyükkılıç, Yapılandırmadan yararlanmak isteyen mükellefler için son 4 günün önemli olduğunu sözlerine ekledi.

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV