banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

VİCDAN MUHASEBENİZİ DOĞRU YAPIN!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Adayı İsmail Özdemir, Ankara dönüşü seçim çalışmalarına kaldığı yerden devam etti.

29 Mayıs 2018 Salı 03:42
Bu haber 358 kez okundu
VİCDAN MUHASEBENİZİ DOĞRU YAPIN!
Haberici -->
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Adayı İsmail Özdemir, Ankara dönüşü seçim çalışmalarına kaldığı yerden devam etti. MHP Yeşilhisar İlçe Teşkilatının düzenlediği İftar Programına katılan Özdemir, 24 Haziran seçimlerinde tercih yapacak seçmenlerden vicdan muhasebelerini doğru yapmalarını rica etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri’de yaklaşan 24 Haziran Seçimleri öncesi çalışmalarını ilçelerde sürdürmeye devam ediyor. MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin Ankara’da açıkladığı Seçim beyannamesi ve aday tanıtım toplantısına katılan Kayseri Milletvekili Adayı İsmail Özdemir, ayağının tozuyla Yeşilhisar İlçesi’ne geçerek çalışmalarını sürdürdü.

Yeşilhisar İlçesi Sosyal Tesislerinde MHP İlçe Teşkilatının iftar yemeğine katılan Özdemir, burada vatandaşlarla selamlaşarak dua ve destek istedi.

MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, Ülkü Ocakları İl Başkanı Volkan Çolak, Milletvekili Adaylarının da tam kadro katıldığı iftar yemeğinde Şehit aileleri, Muhtarlar, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri, Oda Başkanları ile yaklaşık 1200 kişi oruçlarını açtı.

İftar sonrası kürsüye gelen MHP İl Başkanı Serkan Tok, Kayseri Milletvekili Adaylarını tek tek Yeşilhisarlılara tanıttı.  24 Haziran seçimlerinin Türkiye için bir yol ayrımı olduğunu belirten Tok, Cumhur İttifakının önemini vurgu yaparak şunları söyledi.

”15 Temmuz gecesini unutturmamak hepimizin vebali hepimizin sorumluluğudur. Cumhur İttifakının karşısında duranlar Haçlı İttifakıdır. MHP seçilmiş hükümetin yanında durmuştur. Bu bizim Genel Başkanımızın Türk milletine vefasıdır, sadakatidir. MHP doğru yerde duruyor, evlatları doğru yerde konumlanmış Türk milletine sadık, Türk milletine vefalı bir şekilde bugün siyasetini yürütüyor” dedi.

MHP Kayseri Milletvekili 1. Sıra Adayı İsmail Özdemir’de Hain FETÖ’nün Türkiye’de emellerine asla ulaşamayacağını ifade ederek yaklaşan seçimlerde vatandaşların vicdan muhasebesini doğru yapmalarını istedi.

Özdemir, açıklamasını şöyle sürdürdü;  “Bu topraklara gelip ezanı susturmaya, ayyıldızlı albayrağımızı indirmeye, mabedimize el uzatmaya yeltenen çevreler olduysa bunların son hain emelleri 15 Temmuz’da görüldü. Fakat buna müsaade etmeyen milli direniş ve Türk milletinin vakarlı duruşu siyasi arenada Sayın Genel Başkanımızın devletimizin ve milletimizin yanında duran, pozisyon alan yaklaşımıyla beraber yeni yüzyılda artık Türk Dünyasının Türk İslam aleminin yaşanılan kendisine vurulmaya çalışılan esaret prangalarına müsaade etmeyeceğini boyun eğmeyeceğinin göstergesi olmuştur. 24 Haziran’a karar gününe çok az bir süre kaldı. Bu süre yaklaştıkça kapınızı çok fazla çalan insan olacak. Bizim sizlerden istirhamımız herkesin böylesi bir tercihi yaparken vicdan muhasebesini doğru yapmasıdır. Çünkü Cumhur ittifakı sizin arzu ve istekleriniz doğrultusunda 7 Ağustos’ta oluşan Yenikapı Ruhunun neticesinde ortaya çıkmış ve siyasi sahnede kendisine vücut bulmuştur. Allahın izniyle bu millet yine ve yeniden 1071’den bu yana olduğu gibi bundan sonrada bu topraklarda yaşama iradesini ortaya koyabilmek adına sizlerden dua ve destek bekliyor.”

Milletvekili Adayı İsmail Özdemir iftar programında 15 Temmuz’da FETÖ eliyle gerçekleştirilen hain darbe girişimi sırasında şehit edilen Özel Harekat Polisi  Kübra Doğanay’ın ailesiyle de biraraya geldi. Ailenin acısını paylaşan Özdemir, başsağlığında bulundu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV