banner167
banner182
12 Haziran 2021 Cumartesi

VODAFONE İLE SEVDİKLERİNE KAVUŞUYOR

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, toplumun her kesimini kapsama ve hiç kimseyi geride bırakmama hedefiyle hayata geçirdiği sosyal projelerine bir yenisini daha ekliyor.

13 Haziran 2020 Cumartesi 19:48
Bu haber 7299 kez okundu
VODAFONE İLE SEVDİKLERİNE KAVUŞUYOR
Haberici -->

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, toplumun her kesimini kapsama ve hiç kimseyi geride bırakmama hedefiyle hayata geçirdiği sosyal projelerine bir yenisini daha ekliyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı himayesinde hayata geçirilen proje kapsamında Vodafone, ülke genelinde 152 huzurevine toplam 400 tablet ve hat bağışlıyor. Her bir tablete 12 ay boyunca aylık 30 GB ücretsiz internet de tanımlayan Vodafone, böylece salgın nedeniyle sevdiklerinden uzak kalan yaşlıların ziyaretsiz dönemde aileleriyle bu tabletler üzerinden görüşerek hasret gidermelerine yardımcı oluyor.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Uzm. Dr. Orhan Koç, şöyle konuştu:

“Kuruluşlarımızda dijital ziyaret dönemini başlatıyoruz. Covid-19 sürecinde yüz yüze görüşme imkânından mahrum kalan, sevdiklerini ve yakınlarını özleyen sakinlerimizin hasretlerini ve özlemlerini gidermek için dijital ziyaret hazırlıkları yaptık. Yaşlılarımızı sevdikleriyle buluşturuyoruz. Huzurevlerimiz bünyesindeki mevcut iletişim kaynaklarına ilaveten Vodafone ile yürüttüğümüz bu proje ile de sevdikleri ve yakınları ile dijital ziyaretleşme yapamayan yaşlımızın kalmamasını hedefliyoruz. Bu anlamlı günlerde yaşlılarımızın sevdikleri ile buluşmalarına bu proje ile katkı sağlayan Vodafone’a teşekkür ederiz.”

Salgınla mücadelede herkese önemli görevler düştüğüne dikkat çeken Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy ise şunları söyledi:

“Toplum olarak birlikte hareket etmemiz, her zamankinden daha fazla dayanışma içinde olmamız, empati kurmamız, birbirimize yardım etmemiz ve destek vermemiz gereken bir dönemdeyiz. Bu dönemde, risk grubunda bulunan yaşlılarımızın hepimizden çok iletişim kurmaya ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz. Özellikle huzurevlerinde yaşayan yaşlılarımız ziyaretlerin yapılamaması nedeniyle sevdiklerinden uzak kalmış durumda. Vodafone olarak, amaç odaklı bir şirket olma hedefimiz doğrultusunda yaşlılarımızı da kapsıyor ve teknolojinin gücünü kullanarak onları sevdikleriyle uzaktan da olsa buluşturmak istiyoruz. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının himayesinde hayata geçirdiğimiz projeyle huzurevlerine tablet ve internet bağışlıyoruz. Bu zor dönemde yaşlılarımızın sevdikleriyle uzaktan da olsa hasret gidermesine vesile olmak, en büyük mutluluğumuz.”

Ücretsiz SIM kart teslimatı

Vodafone, salgın nedeniyle sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak için farklı hizmetler de sunuyor. Herhangi bir sebeple SIM kartını kaybeden ya da SIM kartı arızalanan 65 yaş üstü müşterilerine ücretsiz SIM kart teslimatı yapan Vodafone, bu müşterilerinin ayağına giderek, arızalı telefonun evden alınması ve tamir edilerek tekrar eve bırakılması, tamir süresince yedek telefon temini, ultraviyole ışınla telefon temizleme hizmetleri de sunuyor.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV