banner87
18 Temmuz 2019 Perşembe

YALÇIN’A SEVGİ SELİ

AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi tarafından Cumhur İttifakı Adayı olarak Talas ilçesinden Belediye Başkan Adayı gösterilen deneyimli bürokrat Mustafa Yalçın’a sevgi her geçen gün artarak devam ediyor. Belediye Başkan Adayı Mustafa Yalçın, Talas’ımızda çalmadık kapı bırakmayacağız dedi.

12 Şubat 2019 Salı 09:46
Bu haber 202 kez okundu
YALÇIN’A SEVGİ SELİ
Haberici -->
AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi tarafından Cumhur İttifakı Adayı olarak Talas ilçesinden Belediye Başkan Adayı gösterilen deneyimli bürokrat Mustafa Yalçın’a sevgi her geçen gün artarak devam ediyor.  Belediye Başkan Adayı Mustafa Yalçın, Talas’ımızda çalmadık kapı bırakmayacağız dedi.

Cumhur İttifakı Talas İlçesi Adadı olan Yalçın konuşmasını şöyle sürdürdü;

“Aday açıklanması yapıldıktan sonra Kaymakamlığımız ve ilk olarak Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanlığımızı ziyaret ettik. İttifak ruhuna uygun olarak istişarelerde bulunduk. Tatbiki Talas’ta ittifak adayı olmanın ayrı bir güzelliği var. Talas ilçemizde ülkücü kardeşlerimizin sayısı oldukça fazla. Zaten Milletimizin ve vatanımızın bekası söz konusu olunca gerisi teferruattır diye her iki genel başkanımızda açıklama yaptı. Bizlerde burada sıkı bir çalışmaya girdik. Ev ev, dükkan dükkan dolaşıyoruz. Bilhassa Talas’ın Kayseri de farklı yapısı var. Talas’ımızda Akademisyen, öğretmen ve çalışma hayatına katılan ailelerimiz çok fazla. Öğrenci ve emeklimizde pek fazla. Talas’ımızda 157 bin nüfus 101 bin seçmenimiz var. Talas’ımızın üçte ikisi seçmen. Bizlerde seçmenlerimize layık olabilmek adına daha gayretli daha çok çalışarak ve daha önce yapılanların yanı sıra yeni yapılacakları anlamak için canla başla çalışıyoruz. Talas’mızın daha iyi yerlere taşımak ve Talas halkımıza daha iyi hizmet sunabilmek için var gücümüzle gayret edeceğiz” dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV