banner87
18 Haziran 2019 Salı

YALÇIN’A TEBRİK ZİYARETİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

16 Nisan 2019 Salı 10:01
Bu haber 155 kez okundu
YALÇIN’A TEBRİK ZİYARETİ
Haberici -->
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Özhaseki’yi bina girişinde Başkan Yalçın, başkan yardımcıları ve birim müdürleri karşıladı. Makamda gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Yalçın, kampanya döneminde vatandaşın kendilerini seçim atmosferi yokmuş gibi güzel şekilde karşıladığını belirterek, “Cumhur İttifakı ile güzel bir işbirliğiyle girdiğimiz seçim öncesinde sonuç neredeyse belliydi.” dedi.

Başkan Yalçın, seçim döneminde her mahalleye birden fazla gittiklerini anlatarak çok çalıştıklarını söyledi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki ise, Talas’ın Kayseri’nin en güzel ve şirin ilçesi olduğunu ifade ederek, “Mustafa Başkanımız burada vatandaşımızın teveccühünü kazanarak belediye başkanı oldu. Allah utandırmasın. Rabbim güzel hizmetler yapmayı nasip etsin” şeklinde konuştu.

“Geçmişte başarılı arkadaşlarımız vardı, güzel hizmetler vardı. Arkadaşlarımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz” diyen Özhaseki, şöyle konuştu:

“İnsanların yaşadığı yerlerde eksik ve ihtiyaç bitmiyor. Her belediye başkanı kendi dönemine ait iyi işler yaparak ayrılıyor. Yeni dönemde de yeni ihtiyaçlar ortaya çıkıyor. Bunları yapmak üzere de yeni başkanlar seçiliyor. Mustafa Bey, tecrübeli bir arkadaşımız. Senelerce Büyükşehir Belediyesinde beraber çalıştık. Arkasından ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılı ortamda kendisine hükümet olarak bir görev verdik. Van veya Diyarbakır diye söylediğimizde Van’a gidip aylarca, yıllarca hizmet etti. Çalışkanlığı ve dürüstlüğüyle müsemma bir arkadaşımız. İnşallah bu dönem güzel işler yapacaktır, vatandaşımızın duasını, Allah’ın rızasını kazanacaktır.”

Özhaseki, “Bir taraftan da Cumhur İttifakının bereketini tüm Kayseri bu seçimlerde gördü. İnşallah bundan sonra da bu beraberlik devam eder, ülkemizdeki sıkıntılar biter diye ümit ediyoruz. Seçilen bütün arkadaşlarımıza ve Mustafa Başkanımıza başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV