banner87
23 Temmuz 2019 Salı

YANGIN GÜVENLİĞİ KOMİSYONU TOPLANDI

Organize Sanayi Bölgelerinde belirli kriterlere bağlı olarak yerine getirilmesi amacıyla Kayseri OSB İtfaiye Müdürlüğü’nde “OSBÜK Yangın Güvenliği Komisyonu Toplantısı” gerçekleştirildi.

15 Eylül 2018 Cumartesi 09:00
Bu haber 348 kez okundu
YANGIN GÜVENLİĞİ KOMİSYONU TOPLANDI
Haberici -->
Can ve mal güvenliği açısından büyük riskler taşıyan yangınlara karşı önleme ve koruma faaliyetlerinin Organize Sanayi Bölgelerinde belirli kriterlere bağlı olarak yerine getirilmesi amacıyla Kayseri OSB İtfaiye Müdürlüğü’nde  “OSBÜK Yangın Güvenliği Komisyonu Toplantısı” gerçekleştirildi.

OSBÜK Yangın Güvenliği Komisyonu Toplantısı’na Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Yetkilileri, İtfaiye Teknik Çalışma Komisyonu ve OSB İtfaiye Yöneticileri katıldı.

13-14 Eylül tarihlerinde Kayseri OSB İtfaiye Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen toplantıda; halen yürürlükte bulunan başta “Türkiye Yangından Korunma Yönetmeliği’nde olması ve olmaması gereken bazı maddelerin tekrar revize edilerek düzenlenmesinin, gerek can ve mal güvenliğini arttırmak ve ülke ekonomisine ciddi katkılarda bulunacağından hareketle, İtfaiye Teşkilatı bulunan OSB’lerde hali hazırda yürürlükte olan Türkiye Yangından Korunma yönetmeliğinden (2015) doğan yorum ve uygulama hatalarının düzeltilmesine ilişkin konu başlıkları görüşüldü.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV