banner167
banner182
02 Aralık 2021 Perşembe

YANINIZ DA OLACAĞIZ

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’ni kabul etti. Hayırlı olsun dileklerinde bulunan gazetecileri teşekkür eden Başkan Büyükkılıç, “Fedakarca kamu hizmetinden dolayı bizler de üzerimize ne düşüyorsa yanınızda yer alacağımızı belirtiyorum” dedi.

07 Nisan 2019 Pazar 12:11
Bu haber 581 kez okundu
YANINIZ DA OLACAĞIZ
Haberici -->
Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’ni kabul etti. Hayırlı olsun dileklerinde bulunan gazetecileri teşekkür eden Başkan Büyükkılıç, “Fedakarca kamu hizmetinden dolayı bizler de üzerimize ne düşüyorsa yanınızda yer alacağımızı belirtiyorum” dedi.

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Cemiyet Yönetim Kurulu Başkanı Veli Altınkaya, Başkan Memduh Büyükkılıç’ın her zaman basına yardımcı olduğunu ifade etti.

Ziyaretten dolayı teşekkür eden Başkan Büyükkılıç, Tüm belediye başkan adaylarımıza ayrı ayrı, meclis üyelerimizi kutluyor, teşekkür ediyorum. Ama buna en büyük katkıyı gazeteci dostlarımızın sağladığına inanıyorum. Çünkü sizlerin olgun, olumlu yaklaşımı, katkı sağlayıcı yaklaşımı bu günlere getirdi” dedi.

Büyükkılıç'a hayırlı olsun dileklerini ileterek çalışmalarında başarılar diledi. Altınkaya, "Melikgazi Belediye Başkanlığı döneminde kendisini yakinen tanıdık. Bu süre içerisinde çeşitli vesilelerle bir araya geldiğimizde ifade ettiğim gibi basınla hep yakın ve sıcak ilişki içerisinde oldu. Kendisini hepiniz adına tebrik ediyorum, başarılar diliyorum. Çalışkan, gayretli yapısıyla eminim ki halka vaat ettiği projelerin neredeyse tamamını hatta daha fazlasını hayata geçirecektir. Basınla ilişkiler noktasında da Melikgazi’de geride bıraktığımız 20 yıl içerisinde çok sıcak, samimi bir diyaloğumuz oldu. Yaptığı her doğru, iyi işi arkadaşlarımızın alkışlayacağından eminim. Kayseri’deki meslektaşlarımız genellikle makul bir çizgide, milli ve yerli olarak yayın yapıyorlar. Gördükleri eksiklik, hata, kusur varsa yapıcı ve samimi olarak eleştireceklerdir. Başkanımızın da bu eleştirilere makul, demokrasinin bir gereği olarak bakacağından hiç şüphem yok" ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Büyükkılıç ise, “Tüm belediye başkan adaylarımıza ayrı ayrı, meclis üyelerimizi kutluyor, teşekkür ediyorum. Ama buna en büyük katkıyı gazeteci dostlarımızın sağladığına inanıyorum. Çünkü sizlerin olgun, olumlu yaklaşımı, şehrimizin güzel anılmakla ilgili katkı sağlayıcı yaklaşımı bu günlere getirdi. İyi ki varsınız, Allah razı olsun. Zaman zaman insanoğlunun hatası da, ihmali de olabilir ama art niyet olmadıktan sonra bunların hepsi çözümü sizlerin yapmış olduğu fedakarca kamu hizmetinden dolayı bizler de üzerimize ne düşüyorsa yanınızda yer alacağımızı belirtiyorum. İnşallah sizlerle şehrimizin güzel insanlarını, bizleri seven, güvenen; 16 belediye başkanı ile birlikte mahcup etmeyeceğimize inanıyorum. Çünkü ayrıştırma bize yakışmaz, biz insanımıza hizmet için varız" dedi.

Ziyaretin ardından hatıra fotoğrafı çektirildi.

PALANCIOĞLU’NA ZİYARET

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu’nu makamında ziyaret ederek tebrik ettiler ve başarı temennisinde bulundular.

Ziyaret için teşekkür eden Başkan Mustafa Palancıoğlu, "Melikgazi Belediyesinin hizmet ve yatırımlarını Kayseri hatta Türkiye ve dünya kamuoyuna aktaran, tanıtan ve bilgilenmelerine vesile olan gazeteci arkadaşlara teşekkür ediyorum" dedi.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV