banner167
banner179
03 Mart 2021 Çarşamba

YAŞLILAR BAŞIMIZIN TACIDIR

AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan, Kocasinan İlçe sınırlarında yer alan Huzurevi’ni ziyaret ederek yaşlıların isteklerini yerine getirdi.

20 Kasım 2019 Çarşamba 09:27
Bu haber 310 kez okundu
YAŞLILAR BAŞIMIZIN TACIDIR
Haberici -->
AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan, Kocasinan İlçe sınırlarında yer alan Huzurevi’ni ziyaret ederek yaşlıların isteklerini yerine getirdi.

AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan ve teşkilat mensupları Kayseri Büyükşehir Belediyesi Hacı Rukiye Gazioğlu Huzurevi’ni ziyaret ettiler. Huzurevi sakinleriyle keyifli ve hoş bir muhabbet ortamında gerçekleşen ziyarette Başkan Okandan; “Yaşlılarımıza hürmet, ömrümüze bereket katacaktır” anlayışı ile hareket ettiklerini dile getirdi.

Huzurevi ziyareti sırasında açıklamalarda bulunan Başkan Okandan, Sosyal sorumluluk anlayışı içerisinde ve insani görev olarak bu tür ziyaretleri sürdürdüklerini ifade etti. Ziyaretten Huzurevi sakinlerinin çok memnun kaldıklarını dile getiren Başkan Okandan, ‘’Biz Huzurevi’ni sürekli ziyaret ediyoruz. Malum adı üzerinde huzurevi olunca insan buraya huzur bulmaya geliyor. Bizlerde her fırsat bulduğumuzda büyüklerimizi ziyaret ederek onların hayır dualarına talip oluyoruz. Teyzelerimizin ve amcalarımızın ziyaretimiz esnasında arkadaşlarımız fotoğraflarını çekmişler. Büyüklerimizin bizden fotoğraflarını kendilerine vermemiz yönünde bir arzuları oldu. Bu şekilde sizleri unutmayız deyince, bizler de kendi fotoğraflarını çerçeveleterek büyüklerimize gönderelim dedik. Tabi bizleri önemsemeleri ve çekinmiş olduğumuz fotoğrafları saklarız sizleri unutmayız şeklindeki yaklaşımları bizleri duygulandırdı.’’ ifadelerini kullandı.

İKİNCİ BİR ZİYARETE VESİLE OLDU

AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan, fotoğrafların hazırlanması noktasında bizzat uğraştıklarını söyledi. Başkan Okandan sözlerini şu ifadelerle tamamladı: “

Kocasinan Gençlik Kollarından bir arkadaşımız,‘’Bizler emanetleri sahiplerine ulaştıralım. Arkadaşlarımız ile birlikte bizde gidelim. Hem de ellerini öpüp dualarını alalım deyince bizde memnun kalacağımızı söyleyerek emanetleri Gençlik Kollarımıza teslim ettik. Kocasinan Gençlik Kolları Teşkilatı’mız da fotoğrafları götürüp tek tek ulu çınarlarımıza teslim ettiler. Buda kısa zaman içinde ikinci bir ziyarete vesile oldu. Huzurevi ziyaretlerinin aksatılmaması gerektiğini düşünüyorum. Emin olun huzurevlerine gittiğiniz zaman yaşlılarımızın gözündeki neşe ve mutluluğu görmek her türlü derdi tasayı alıp götürüyor. Onların sahipsiz olmadıklarını ve unutulmadıklarını göstermekte her vatandaşımıza bir görevdir diye düşünüyorum.’’

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV