banner87
21 Şubat 2019 Perşembe

YAŞLILARA ÖZEL SEÇİM HİZMETİ

Koordinasyon Merkezi’nin takibi ve Büyükşehir’e gelen talepler doğrultusunda yaklaşık 50 yaşlıya seçim hizmeti verildi.

24 Haziran 2018 Pazar 14:36
Bu haber 313 kez okundu
YAŞLILARA ÖZEL SEÇİM HİZMETİ
Haberici -->
Büyükşehir Belediyesi Yaşlı destek ve Koordinasyon Merkezi seçim süresince yoğun bir şekilde çalıştı. Koordinasyon Merkezi’nin takibi ve Büyükşehir’e gelen talepler doğrultusunda yaklaşık 50 yaşlıya seçim hizmeti verildi.

Büyükşehir Belediyesi, yatağa mahkum olan yaşlılarımız ile yürüyebilir olup tek başına oy kullanmaya gidemeyecek yaşlılarımıza Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve Milletvekili Genel Seçimleri dolayısıyla ulaşım ve hizmet kolaylığı sağladı.  

Şehrin farklı bölgelerindeki yaşlılarımız Büyükşehir Belediyesi’nin ücretsiz sunduğu hizmetle Yaşlı Destek ve Koordinasyon Merkezi elamanları tarafından evinden alındı ve araçla oy kullanacakları okula götürüldü. Yürüyemeyen yaşlılarımız tekerlekli sandalye ile taşınırken bu hizmetten engelli yaşlılarımız da yararlandı. Büyükşehir Belediyesi elemanlarının yardımıyla oy kullanacakları okullara giden yaşlılarımız oylarını kullandıktan sonra evlerine bırakıldı. Büyükşehir Belediyesi Yaşlı Destek ve Koordinasyon Merkezi’nin sağladığı hizmetten yaklaşık 50 yaşlımız yararlandı.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV