banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

YAŞLILARIN DUASINI ALIYOR

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Ramazan ayında ilçe merkezi ve mahallelerde yaşlı ile hasta ziyaretlerini artırdı.

26 Mayıs 2018 Cumartesi 03:37
Bu haber 367 kez okundu
YAŞLILARIN DUASINI ALIYOR
Haberici -->

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Ramazan ayında ilçe merkezi ve mahallelerde yaşlı ile hasta ziyaretlerini artırdı. Başkan, yaşlılarla sohbet ederek, evde yatan hastaların ihtiyaçlarını surdu. Cabbar, Ramazan ayında ziyaretleri artırdıklarını belirterek, “Yaşlı ve hastalarımızı ziyaret ediyor isteklerini soruyoruz. Onların dualarını alıyoruz” dedi.

Her fırsatta gerek hastanede gerekse evde tedavi gören hastaları ve yaşlıları ziyaret etmeyi kendisine görev bilen Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar Ayvazhacı, Aşağı ve Yukarı Fenese Mahallelerindeki hasta ve yaşlıları evlerinde ziyaret etti.

Öncelikle hastalarla muhabbet ederek moral motivasyon veren Başkan Cabbar daha sonra hasta yakınlarıyla da hasbihal ederek hastaların durumları hakkında bilgiler aldı. Fırsat buldukça ziyaretlerin devam edeceğini belirten Başkan Cabbar, “İçinde bulunduğumuz on bir ayın sultanı mübarek Ramazanı Şerif ayında da hastalarımız ziyaret ederek, onlara afiyet dileyip dualarını istedik. Rabbim Ramazan hürmetine hastalarımıza acil şifalar versin. Hastalarımıza bakan kardeşlerimize de kolaylık ve sabırlar diliyorum. Bizler Develi Belediyesi olarak hastalarımızdan ve yaşlılarımızdan gelen her talebi emir telakki ediyor, isteklerini seri bir şekilde yapma gayreti içerisindeyiz. Hastalarımızı ziyaret edip, ellerini öpüp, hayır dualarını almak bizlerin en önemli motivasyon kaynağıdır” açıklamasında bulundu.

İŞ-KUR ÇALIŞANLARI İŞ BAŞI YAPTI

Develi Belediyesi ile İş-Kur arasında yapılan protokol sonrası Fen İşleri, Temizlik ve Park ve Bahçeler Müdürlüklerinde 18’i bayan 42’si erkek olmak üzere toplamda 60 kişi iş başı yaptı.

Temizlik ve peyzaj çalışmaları ile Develi’yi güzelleştirmek için ilk kez Park ve Bahçeler biriminde çalışan kadınlar böyle bir imkan sağladığı için Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’a teşekkürlerini ileterek, “Park ve bahçelerimizde çiçek ekip temizliklerini yaparak güzel bir görünüm kazandırmaya çalışıyoruz. Kadın elinin değmesiyle parklarımız ve refüjlerimiz daha da güzel olacaktır” dedi.

YOL VE ÇEVRE DÜZENLEMESİNE DEVAM

Develi Belediyesine bağlı ekiplerin kırsal mahallelerde yaptığı yol ve çevre düzenleme çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Dereşimli ve Eşelik Mahallelerinde yol kumlama çalışmaları yapan ekipler, Soysallı Mahallesinde de arazi yollarının dolgusunu yaparak tesviye etti. Kılıçkaya Mahallesinde bulunan kanalın da temizliğini yapan ekipler ayrıca Gazi Mahallesinde Cami içerisine yapılacak olan abdesthanenin de temelini attı.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV