banner87
23 Temmuz 2019 Salı

YAŞLILARIN DUASINI ALIYOR

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ın eşi Fatma Çolakbayrakdar, ilçede yaşayan yaşlı vatandaşları, evlerinde ziyaret etmeye devam ediyor.

03 Ağustos 2018 Cuma 07:23
Bu haber 409 kez okundu
YAŞLILARIN DUASINI ALIYOR
Haberici -->
Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ın eşi Fatma Çolakbayrakdar, ilçede yaşayan yaşlı vatandaşları, evlerinde ziyaret etmeye devam ediyor. Yaşlıların sıkıntılarını dinleyen ve onlarla yemek yiyen bayan Çolakbayrakdar, yaşlıların duasını alıyor.

Bu çerçevede Yemliha Mahallesi’nde yaşayan 57 yaşındaki Hamide Kaya’nın evine konuk olan Fatma Çolakbayrakdar, ev sahibinin hem gönül sofrasına hem de Anadolu kültürümüzün bir parçası olan yer sofrasına konuk oldu.

Daha önce Yemliha’nın büyüklerini Akademi Yakut Tesisinde ağırlayan Fatma Çolakbayrakdar, bu sefer Yemliha Mahallesi’nde ikamet eden Hamide Kaya’nın evine konuk oldu. Hoş sohbetlerin yaşandığı ziyarette Fatma Çolakbayrakdar, “Eşim Ahmet Bey ile birlikte büyüklerimizi her fırsatta ziyaret etmeye özen gösteriyoruz. Büyüklerimiz için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Bizler her zaman sizlerin yanındayız. Değerli büyüklerimize hayırlı ve sağlıklı uzun ömürler diliyorum” ifadelerini kullandı. Kadınlarla birlikte yer sofrasına oturan Fatma Çolakbayrakdar, hoş sohbeti ve güler yüzüyle gönüllere girdi.

Hamide Kaya’nın hayır duasını alan Fatma Çolakbayrakdar, Kocasinan’da yaşayan yaşlı vatandaşların her zaman yanlarında olmaya devam edeceklerini belirtti. Hamide Kaya ise ziyaretten dolayı mutlu olduklarını belirterek Fatma Çolakbayrakdar’a teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV