banner167
banner182
28 Ekim 2021 Perşembe

YATIRIM OFİSİ İÇİN GÖRÜŞMELER YAPIYORUZ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Melikgazi İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen değerlendirme toplantısında konuşan MHP Milletvekili Baki Ersoy, “Kayseri’ye yatırım ofisi açılması için görüşmeler yapıyoruz” dedi.

02 Aralık 2019 Pazartesi 06:58
Bu haber 359 kez okundu
YATIRIM OFİSİ İÇİN GÖRÜŞMELER YAPIYORUZ
Haberici -->

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Melikgazi İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen değerlendirme toplantısında konuşan MHP Milletvekili Baki Ersoy, “Kayseri’ye yatırım ofisi açılması için görüşmeler yapıyoruz” dedi.

Düzenlenen toplantıya Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, Melikgazi İlçe Başkanı Enes Ertuğrul Kalın, Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi Serap Şule Kalın, parti teşkilatı ve basın mensupları katıldı.

17 gün içerisinde çalışmaları hızlandırdıklarını ve daha fazla hizmet verebilmek için çalışacaklarını söyleyen Enes Ertuğrul Kalın, “Yaklaşık 17 gün gibi bir sürede Melikgazi'ye nasıl daha iyi hizmet veririz, sorunlarına nasıl değiniriz diye fırsat buldukça çalışma yapma imkanımız oldu. Bu çalışmalarımız neticesinde eksik gördüğümüz alanlarda ilgili komisyonlarımızı kurarak, arkadaşlarımızı bu komisyonlarda görevlendirdik ve bu komisyonlar çalışmalarına dün itibariyle başlamış durumda” dedi.

Ersoy, yaşanan olayları mecliste gördükçe ittifak olarak ne kadar doğru tarafta olduklarını anladıklarını söyleyerek sözlerine şu şekilde devam etti:

“Israrla bölücü başı Selahattin Demirtaş'ın talimatlarla cezaevinde bulunduğunu söylüyorlar. Her bütçede bunu söylediler ve dile getirdiler. Biz de şunu söyledik, 6-8 Ekim olaylarında ki onlar bu olayların adına Kobani olayları dediler. Bu olaylarda insanlara talimat vererek sokağa döken ve bu olaylarda 5 şehidimizin olduğu, 54 vatandaşımızın katledildiği, kamu binalarının ve mallarının yakılıp yıkıldığı olayların talimatını veren bölücü başı Selahattin Demirtaş, terör eylemleri yaptırmak ve eylem yapma talimatı vermekten ceza evinde yatmaktadır. Bunların hepsini topladığımız zaman çok büyük bir tehlike var ki, bunu söyleyen PKK'nın siyasi ayaklarıyla ittifak yapan diğer partilere baktığımız zaman, bunlarla aynı maddelere el kaldırdığını gördüğümüz zaman Cumhur İttifakı'nın ne kadar doğru bir ittifak olduğunu görüyoruz.”

Kayseri'de hiç yatırım ofisi olmadığını ve bu konuda görüşmelerin başlatıldığını söyleyen Ersoy, “Bugün ülkemizde bazı sıkıntılar var ama biz bunları aşabilecek güçteyiz. Yeter ki birlik olalım ve beraberliğimizi bozmayalım. Kayseri de bulunduğu yeri hak etmeyen bir şehirdir. Ben yatırım ofisi olup olmadığını sormuştum ve Gaziantep'te 12 tane ofis var, Hatay'da 3 tane var ama Kayserimizde hiç yok. dolayısıyla bizim bunları dile getirmemiz gerekiyor. Otoban ve hızlı tren konusunu da yine orada konuştuk. Kayseri'nin bunu hak etmediğini söyledim” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, teşkilatla beraber çalışmaktan mutluluk duyduğunu dile getirerek sözlerini şu şekilde devam ettirdi:

“Herkese teşriflerinden dolayı teşekkür ediyorum. Uzun bir yolculuktan buralara kadar gelen 50 yıllık bir birikimin örgüleriyiz. Allah bizden sonraki nesillere de nice 50 yıllar göstermeyi nasip eylesin.”

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV