banner167
banner182
16 Haziran 2021 Çarşamba

YATIRIMLARDA MAHALLE AYIRIMI YAPMIYORUZ

Başkan Memduh Büyükkılıç Kıranardı'ndaydı

14 Haziran 2017 Çarşamba 08:18
Bu haber 869 kez okundu
YATIRIMLARDA MAHALLE AYIRIMI YAPMIYORUZ
Haberici -->

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kıranardı mahallesinde yapılan çalışmaların yanı sıra yenileme faaliyetlerinin önemli ölçüde tamamlandığını belirtti. Başkan, Melikgazi’de hiçbir mahalle semt ayırımı gözetmeksiniz yatırımlar yaptıklarını ifade etti.      

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, her akşam bir Mahallede semt halkı sohbet ederek belediye çalışmalarını değerlendiriyor, taleplerini değerlendiriyor. Başkan Büyükkılıç, Kıranardı Camisinde Teravih Namazı sonrası Kıranardı halkı ile sohbet ederek Kıranardı Kültür evinde ikram edilen çayı içti. Büyükkılıç, burada yaptığı konuşmada, Kıranardı Bölgesinin bağ ve sayfiye alanı olduğunu ve kendine has bir doğal yapısı ile Melikgazi İlçesinin adeta saklı cennet bahçesi olduğunu söyledi.

Kıranardı Bölgesinde teravih namazı sonrası Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Kıranardı Meydan düzenlemesi, dış cephe yenilenmesi, sulama kanalları yenilenmesi ve yeni kanalların yapılması, tüm yolların asfaltlanması, çocuk oyun parkları ve açık alan spor aletleri ile adeta yenilendiğini sonuçta Melikgazili olmanın keyfini ve farklılığını yaşadıklarını kaydetti.

Her akşam bir mahalle gezisini değerlendiren Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, ”Melikgazi İlçe sınırları içerisinde semtler arasında farklılık ve hizmet kalitesi gözetmeksizin yatırımlar yapılmaktadır. Belediye olarak yapılan hizmetin kalitesine ve vermiş olduğu sosyal faydasını göz önünde bulunduruyoruz. Her akşam Teravih namazı sonrası mahalle ziyareti gerçekleştirerek halkımız ile beraber oluyoruz” dedi.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV