banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

YENİ BAŞKAN AKSOY OLDU

Makine Mühendisleri Odası Kayseri Şubesi’nin yeni başkanı Akif Aksoy oldu.

16 Mayıs 2018 Çarşamba 09:48
Bu haber 346 kez okundu
YENİ BAŞKAN AKSOY OLDU
Haberici -->

Makine Mühendisleri Odası Kayseri Şubesinde yapılan bir basın toplantısıyla görevi devreden eski başkan Ersin Fener, sadece oda başkanlığından istifa ettiğini, yönetim kurulu ile birlikte oda çalışmalarına devam edeceğini söyledi.

Ersin Fener, “2004 yılından beri şube yönetim kurulu üyeliği, 2014 yılından itibaren de 3 dönemdir şube başkanlığını yürüttüğüm odamdan bugün itibariyle şube başkanlığı görevinden istifa etmiş bulunuyorum. Bundan sonra ki süreç içerisinde oda yönetim kurulumuzun oy birliği ile belirlemiş olduğu Akif Aksoy arkadaşımıza oda çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

İstifa etme gerekçesini açıklayan Ersin Fener, geçtikleri Ocak ayı içerisinde genel kurul yaptıklarını bu dönemde bazı sorunların oluştuğunu dile getirerek başkanlık görevinden istifa ederek Kayseri İl Koordinasyon görevini üstlendiğini belirtti. Fener, “TMMMOB Kayseri İl Koordinasyon Kurulu görevini de üstlenmiş durumdaydık. Bu süre içerisinde şu kanaate vardık. Biz iki görevi de icra etmeye çalışıyorduk. Bu noktada seçilerek geldiğimiz odamızın faaliyetleri asli unsur olarak ön plana çıkıyordu. İl Koordinasyon görevlerinde sekte yaşıyorduk. Bundan sonra ki süreç içerisinde Türk Mühendis Mimarlar Odası Birliği Kayseri İl Koordinasyon Kurulunu daha aktif çalıştırma adına gerekliliğini düşündük. Bu görevin daha sağlıklı yürütülmesi adına bir görev değişikliğinin daha doğru olacağını düşündük. Bunu ben yönetim kurulumla paylaştım. Geçtiğimiz hafta şube yönetim kurulumla bir toplantı yaptım. Toplantı neticesinde de şube yönetim kurulum oy birliği ile Akif Aksoy kardeşimizi başkan seçti” dedi.

Makine Mühendisleri Odası Kayseri Şubesi’nin yeni başkanı Akif Aksoy, bugüne kadar vermiş olduğu emeklerden dolayı Ersin Fener’e teşekkürlerini ileterek, aldıkları bu bayrağı daha ileriye götürebilmek için çok çalışacaklarını ifade ederek, “Çok gayret edeceğiz. Ersin Fener başkanımız görevini bıraktı ama yine bizimle beraberdir. Daha fazla çalışıp, daha fazla gayret edip, daha yukarılara götürmeye gayret edeceğiz” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV