banner153
19 Eylül 2020 Cumartesi

YENİ BAŞKAN SERDAR TURAN

Kayseri Ülkü Ocakları İl Başkanı Volkan Çolak, görev süresinin dolması nedeniyle başkanlığı düzenlenen törenle Serdar Turan’a devretti.

04 Temmuz 2019 Perşembe 15:31
Bu haber 438 kez okundu
YENİ BAŞKAN SERDAR TURAN
Haberici -->

Kayseri Ülkü Ocakları İl Başkanı Volkan Çolak, görev süresinin dolması nedeniyle başkanlığı düzenlenen törenle Serdar Turan’a devretti.

Düzenlenen devir teslim törenine Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş, Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok ve ülkü ocakları üyeleri katıldı. İki yıldır Kayseri Ülkü Ocakları İl Başkanlığı görevini üstlenen Volkan Çolak’ın görev süresinin dolmasından dolayı, düzenlenen törenle yeni başkan olan Serdar Turan’a devretti.

Türk tarihindeki başarılarının devamını ülkü ocakları olarak devam ettireceklerini ve bu yolda önemli olanın kişiler değil dava olduğunu belirten Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş, “Davamız hiç kimse ve hiç kimseyle kaim değildir. Davamızın Allah davası olduğuna inanıyoruz. Bu anlamda daha önce ocağımıza bir nebze de olsa hizmet etmiş, katkı sağlamış her arkadaşımıza sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Davamızdan ve liderimizin çizgisinden ayrılmadığı müddetçe, her kardeşimizin şerefi bizlere emanettir. Kıymetli başkanımız Volkan Çolak beye bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı, teşekkür ediyorum. Allah kendisinden razı olsun 2 yıldır ocağımızın sancağını dalgalandırmaktadır. Bundan sonra da Serdar Turan kardeşimizle yolumuza devam edeceğiz. Hayırlı uğurlu olsun diyorum” dedi.

Kayseri Ülkü Ocakları Eski İl Başkanı Volkan Çolak, “Hepinize teşekkür ediyorum. Özellikle de Ülkü Ocakları Genel Başkanımıza bizzat devir teslimimizi kendisinin gerçekleştirerek, buraya kadar şeref verdiği için teşekkür ediyorum. 15 yıldır bu teşkilatların her kademesinde görev alma şerefine nail oldum ve 2 yıldır da burada il başkanlığı görevini yürütüyorum. Devir teslimler gelip geçicidir. Bu güne kadar bize gerek maddi gerek manevi desteklerini esirgemeyen kıymetli dostlarıma şükranlarımı sunuyorum” dedi.  

Yeni seçilen Kayseri Ülkü Ocakları İl Başkanı Serdar Turan ise, “Öncelikle bizleri bu göreve layık gören Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş beye ve katılımlarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Devraldığımız sancağı en ileriye, hak ettiği yere taşımak için maddi manevi elimizden gelenin en iyisini göstereceğimize, şehrimiz teşkilatlarımız adına en iyisini yapacağımıza inanıyorum” ifadelerinde bulundu.

Devir teslim töreninden sonra Volkan Çolak yeni başkanı tebrik etti. Daha sonrasında ise başkanlık makamında Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş ile birlikte yeni görev dönemini konuşmak üzere toplandılar.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV