banner167
banner182
16 Haziran 2021 Çarşamba

YENİ BAŞKANIN İLK UYARISI ÇALIŞANLARA

Sarıoğlan ilçesi yeni belediye başkanı personelle toplantı yaptı

25 Haziran 2017 Pazar 07:14
Bu haber 1550 kez okundu
 YENİ BAŞKANIN İLK UYARISI ÇALIŞANLARA
Haberici -->

Sarıoğlan Belediye Başkanı Yusuf Akbulut, makama oturduktan sonra kendisini tebrik eden Belediye idari personeli, saha sorumluları ve işçileri  'Vatandaşa eziyet için değil hizmet için buradayız” dedi.

Personele uyarılarda bulunarak görevine başlayan Başkan Yusuf Akbulut, “Vatandaşa eziyet edenin, yardımcı olmayanın gözünün yaşına bakmam' uyarısında bulundu. Makamında belediye idari personeli, memurlar ve çalışan işçilerle toplantı yapan başkan Yusuf Akbulut, savaştan çıkmış bir enkaz aldıklarını belirterek herkesin işine ve ekmeğine sahip çıkmasını istedi. Akbulut, geçmiş dönemi kapattıklarını, bununla ilgili adli ve idari sürecin yanı sıra, ikinci dönem içinde müfettiş incelemesine gideceklerini belirterek, “Kim suç işlemiş, belediyede görevini kötüye kullanmış ise bu konuda taviz vermeyeceğiz. Bu Reis'in ve Bakanımızın kesin talimatı. Eğer suç işleyen varsa biz ipini çekmeden kendisi şimdiden istifa etsin” dedi. Şu anki belediyenin tam bir enkaz olduğunu tekrarlayan Belediye Başkanı Yusuf Akbulut, yaptığı görüşme ve girişimler ile belediyeyi kalan sürede yatırım yapan, ayağa kaldıran, kimsenin görmediği hizmetleri alan bir yer haline getireceklerini, araç, gereç ve ekipman konusunda da söz aldığını açıkladı.

Sarıoğlan’a bir bütün olarak hizmet edeceklerini, mahalleler ve yerleşim yerleri arasında kesinlikle bir ayırım yapmayacaklarının altını çizen başkan Yusuf Akbulut, uzun süredir maaş alamayan işçilerin ve diğer çalışanların geçmişe dönük alacaklarını sıfırlamak için çalıştığını, en kısa sürede bunu kapatacaklarını, daha sonrada çalışanların alın terlerinin soğumadan maaşlarının zamanında yatırılacağını müjdeledi.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV