banner167
banner165
16 Ocak 2021 Cumartesi

YENİ HİZMET ARAÇLARI TANITILDI

Yeşilhisar ilçesinde yeni hizmet araçları belediye önünde düzenlenen program ile tanıtıldı.

15 Ocak 2020 Çarşamba 06:56
Bu haber 374 kez okundu
YENİ HİZMET ARAÇLARI TANITILDI
Haberici -->

Yeşilhisar ilçesinde yeni hizmet araçları belediye önünde düzenlenen program ile tanıtıldı.

Programa Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan, İlçe Kaymakamı Fatih Bayram, Ford Metinler Genel Müdürü Mehmet Güler ve Şirket Temsilcileri, Meclis Üyeleri ve Yeşilhisar halkı katıldı.

Programda yeni alınan 2 adet Çöp Kamyonu, 3 adet Ford Transit Pikap, 1 adet Ford Courier, 1 adet Traktör ve geçen ay Büyükşehir Belediyesi tarafından belediye araç filosuna kazandırılan cenaze taşıma araçlarımız tanıtıldı.

Belediye Başkanı Halit Taşyapan, “9 ay önce Besmele çekerek başladığımız bu yolda hizmetlerin en iyisini sunabilme adına çalışmalar ve dokunuşlar yaptık. Biz Bu araçları kiracı olarak değil de araç sahibi olalım Belediyemize kazandıralım düşüncesi yola çıktık. Araçlarımızı kira öder gibi taksitlerle almış bulunuyoruz ve kiracıya ödediğimiz kira miktarından daha düşük bütçe ile 3 yıl gibi kısa sürede ödemeleri tamamlanmış olup araçların tamamı belediyemiz araç filosuna ait olacak. İlçemize en güzel hizmetleri kaliteli ve yerinde ulaştırabilmenin gayretinde olacağız. Her Noktada Beraberliğin, Kardeşliğin ve bağlılığın yoğun olduğu ilçemize hizmet etmeyi seviyor Rabbime de memuriyetimizden sonra kendi ilçeme hizmet etmeyi nasip ettiği için şükrediyor yeni araçlarımızın da ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV