banner153
02 Aralık 2020 Çarşamba

YENİ LOGOSU TANITILDI

Boydak Holding CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Alpaslan Baki Ertekin, “Mondiyeni logosu ve kurumsal kimliğiyle, 2023 vizyonunu yeniden oluşturdu” dedi.

12 Eylül 2019 Perşembe 09:34
Bu haber 656 kez okundu
YENİ LOGOSU TANITILDI
Haberici -->
Boydak Holding CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Alpaslan Baki Ertekin, “Mondiyeni logosu ve kurumsal kimliğiyle, 2023 vizyonunu yeniden oluşturdu” dedi.

Türkiye Mobilya Sektörünün en önemli markalarından biri olan Mondihome, global bir oyuncu olmak ve kısa vadede Türkiye’nin lider markalarından biri haline gelmek hedefiyle değiştirdiği yeni logosunu ve yeni dönem stratejilerini düzenlediği basın toplantısında kamuoyu ile paylaştı.

Türkiye’nin en önemli holdinglerinden olan ve cirosunun önemli bir kısmını mobilya ve ev donanım gereçlerinden elde eden Boydak Holding’in genç ve dinamik markası Mondihome hedef büyüterek gelecek döneme iddialı çalışmalarla giriyor. Türkiye çapında 310 mağazası ve ihracattaki yüksek performansıyla tüketiciye ulaşan Mondihome, 2023 hedefleri doğrultusunda yenilediği logosunu ve yeni dönem stratejilerini düzenlediği basın toplantısıyla kamuoyuna duyurdu.

Boydak Mobilya grubu olarak, dünya arenasında tüm ülkelerde tüketicilerin erişebileceği, dünyanın en önemli oyuncularından birisi olmak için var güçleri ile çalıştıklarını belirten Boydak Holding CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Alpaslan Baki Ertekin, “Belirlediğimiz hedeflerde çok ciddi mesafeler aldık, alt yapımızı her geçen gün daha da güçlendiriyoruz. 2023 vizyonu dahilinde ihracat sorumluluğumuzu en önemli programımız haline getirdik. Yenilenen logosu, kurumsal kimliği ve yeniden oluşturulan vizyonu ile Mondihome yurt içi ve yurt dışında global hedeflerimizi gerçekleştirmede en önemli markalarımızdan biri olacak” dedi.

Çırağan Sarayı’nda düzenlenen toplantıya Boydak Holding CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Alpaslan Baki Ertekin, Yönetim Kurulu Üyeleri, Mondihome Genel Müdürü Bilal Uyanık ve grubun önemli iş ortakları ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşti.

İstihdam açısından grubun lokomotif sektörünün mobilya olduğunu belirten Alpaslan Baki Ertekin, “Sanayi ve yatırım yolculuğumuza devam ediyoruz, bir yandan faaliyet gösterdiği sektörlerde yepyeni başarılara koşarken, diğer yandan en tecrübeli olduğu mobilya alanında, lider kimliğiyle yurt içinde ve yurt dışında her yıl milyonlarca tüketiciye ulaşmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

Boydak Holding’in istikrarlı büyümesini sürdüren bir yapıya sahip olduğunu belirten Ertekin, “Yeni enerjisi ile Mondihome’un da bu büyük yapı içerisinde daima önde koşarak gruba ve sektöre katkısını artırarak yoluna devam edeceğini” ifade etti.

Boydak Holding olarak mobilya alanında yaklaşık 1 milyon m2 üretim alanı ile dünyanın en büyük entegre tesislerinden sahip olduklarını belirten CEO Ertekin, “Cumhuriyetimizin 100. Yıl hedefleri doğrultusunda, ekonomik istikrar ve pozitif beklentiler iş dünyasına pek çok kapı açarken, aynı zamanda pek çok sorumluluk da getiriyor. Küresel arenada katma değer yaratmak gerçeğiyle karşı karşıyayız. Bu rekabette başarının en önemli unsurlarından biri markalaşmak. Markalaşma alanında sektörde ilkleri gerçekleştiren Boydak Holding, Mondihome markasının yeni kurumsal kimliği ve stratejileriyle; tüketicilerine yenilikleri ulaştırmaya devam edecek. İnanıyorum ki, yeni iletişim dili, pazardaki uygulamaları, değişen ürün grupları, sunum ortamları ile yakın gelecekte mobilya sektörünün liderlerinden biri olacak. Holding yönetimi olarak Mondihome’un bu yeni hedefleri gerçekleştirmesinde desteğimiz devam edecek.” şeklinde konuştu.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner157