banner87
25 Mart 2019 Pazartesi

YEŞİLHİSAR İÇİN GÜÇ BİRLİĞİ

Yeşilhisar AK Parti ve MHP İlçe Başkanları ile Ziraat Odası Başkanı Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti.

21 Şubat 2018 Çarşamba 07:17
Bu haber 399 kez okundu
YEŞİLHİSAR İÇİN GÜÇ BİRLİĞİ
Haberici -->

Yeşilhisar AK Parti ve MHP İlçe Başkanları ile Ziraat Odası Başkanı Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti. Ziyarette, Yeşilhisar için ortak çalışma kararlılığı vurgulandı ve ilçeye yapılan hizmetler için Başkan Çelik’e teşekkür edildi. Başkan Mustafa Çelik de ortak paydada buluşmanın önemini vurguladı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret eden Yeşilhisar heyetinde AK Parti Yeşilhisar İlçe Başkanı Mustafa Konak, MHP Yeşilhisar İlçe Başkanı Yahya Sümer ve Yeşilhisar Ziraat Odası Başkanı Metin Altıparmak yer aldı.

AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Konak, MHP ile birlik beraberlik içinde ilçe için çalıştıklarını belirtti ve bu birlikteliğin devam edeceğini söyledi. Yeşilhisar’daki hizmetleri nedeniyle Başkan Çelik’e teşekkür eden Konak, ilçedeki arazilerden hırsızlık olaylarının önlenmesi için kamera sistemi kurulması amacıyla Başkan Çelik’ten destek istediklerini belirtti.

MHP İlçe Başkanı Yahya Sümer de ilçe yönetiminin Başkan Çelik’e selamlarını ileterek, “İlçemize kazandırdığınız hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. Son iki yılda sizle birlikte ilçemizde olan değişiklik görülüyor. Şu ana kadarki hizmetlerinizden çok memnunuz. 15 Temmuz sürecini beraber yaşadık ve atlattık, bundan sonraki mücadelemizi de beraber yapacağız” dedi.

Yeşilhisar Ziraat Odası Başkanı Metin Altıparmak ise bir ve beraber olunması için üzerlerine düşen ne varsa yapacaklarını söyledi. Büyükşehir Belediyesi’nin çiftçilere verdiği tarım makinesi ve süt soğutma tankları için teşekkür eden Altıparmak, “Şimdiye kadar bir Büyükşehir Belediye Başkanı’nın çiftçilere yardım ettiği ilk defa görüldü. Tüm çiftçilerimiz ‘Allah razı olsun’ diyor. Şahsım ve çiftçilerimiz adına teşekkür ederim” diye konuştu.

“OLMASI GEREKEN GÖRÜNTÜ BU”

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de Yeşilhisar’ın gösterdiği birlik ve beraberliğin önemini vurguladı. 15Temmuz’dan bu yana olması gereken görüntünün bu olduğunu vurgulayan Başkan çelik, “Bir beldenin, bir ilçenin ihtiyacı olunca kol kola girip bu ihtiyaçlara çözüm aranması bizi sevindiriyor. Önemli olan ortak paydada buluşmak. Yeşilhisar’da da Kayseri’de de birlik olmalıyız. Bunun örneğini gösterdiğiniz için teşekkür ediyoruz. Belediyeler olarak her konuda elimizden geldiğince bu bizim işimiz değil demeden koşuyoruz. Kamera sistemini de araştıralım. Elimizden geleni yaparız” dedi.

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV