banner87
23 Temmuz 2019 Salı

YILBAŞINDA HİZMETE GİRECEK

Tahir Nursaçan, Kayseri ekonomisi için büyük önem taşıyan Kayseri Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nin yılbaşında hizmete gireceğini söyledi.

02 Ağustos 2018 Perşembe 13:37
Bu haber 652 kez okundu
YILBAŞINDA HİZMETE GİRECEK
Haberici -->
Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, Kayseri ekonomisi için büyük önem taşıyan Kayseri Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nin yılbaşında hizmete gireceğini söyledi.

Başta Kayseri olmak üzere civar iller için önem arz eden ve bölgemize önemli bir canlılık getirecek ve Kayseri OSB himayesinde yaptırılan Kayseri Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi inşaat çalışmaları devam ediyor.

Çalışmaları yerinde inceleyen Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, “Bu yılbaşında hizmete sunmayı planladığımız fuar ve kongre merkezi ilimizin ticaret potansiyeline çok şey katacaktır. Tarihinde hep ticaret ile anılmış, geçmişinde Yabanlu Pazarı gibi dünyanın ilk uluslararası fuarını barındıran şehrimize, bu fuar alını kazandırmak boynumuzun borcudur. Günümüzde pazarda meydana gelen yeni gelişmeler rekabetin yoğun bir şekilde yaşandığı ortamları doğurmuştur. Fuar organizasyonları sadece organizatör firmalar ya da katılımcı firmalar açısından değil, aynı zamanda düzenlendikleri kent, bölge hatta ülkeler için olumlu sonuçlar doğurmakta, yöre halkının sosyal ve kültürel gelişimlerine önemli katkılarda bulunmaktadırlar. Fuar Merkezi’nin 2018 yılı başında tamamlanabilmesi için yoğun tempoyla çalışan ekiplerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV