banner87
26 Mart 2019 Salı

YILDIZ TİCARET BORSASINDA

Taner Yıldız ve beraberindeki heyet Kayseri Ticaret Borsası (KTB) Başkanı Recep Bağlamış ve Yönetim Kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

21 Haziran 2018 Perşembe 07:51
Bu haber 314 kez okundu
YILDIZ TİCARET BORSASINDA
Haberici -->
Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Taner Yıldız ve beraberindeki heyet Kayseri Ticaret Borsası (KTB) Başkanı Recep Bağlamış ve Yönetim Kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

KTB Başkanı Recep Bağlamış, Meclis Başkanı Fahrettin Çalışkan ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan Taner Yıldız ile Kayseri’nin tarım ve hayvancık konuları ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Taner Yıldız, ziyarette yaptığı konuşmada, KTB’nin Kayseri ticaret ve ekonomisinde önemli bir yeri olduğunu ifade ederek, “ Borsamız, üreticilerimizin korunması açısından önemli bir görevi ifa ediyor. İnşallah seçim sonrasında da sık sık görüşerek şehrimizin, ülkemizin tarım ve hayvancılık alanındaki sorunlarına ilişkin istişarelerimizi arttıracağız. Bu anlamda Recep Bey ve yönetimine başarılar diliyorum” dedi.

KTB Başkanı Recep Bağlamış’ta, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Siyasilerimizin çözüm üretme makamında bulundukları için sivil toplum kuruluşları ile daha sıkı bir diyalog içinde bulunmaları en büyük arzumuzdur. Çünkü üyelerimiz özelinde şehrimizin ekonomik anlamdaki sorunlarına hep birlikte çözüm bulmamız gerekiyor. Bu şehir ve bu ülke bizim. Ülkemizin müreffeh bir seviyeye ulaşması hepimizin en büyük arzusudur” diye konuştu.

Daha sonra Başkan Bağlamış ve Yönetim Kurulu üyeleri, Kayserili üreticilerin sorunları ve çözüm önerileri hakkında Taner Yıldız’a bilgiler aktardı. Ziyarete AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Muammer Kılıç ve teşkilat yöneticileri de katıldı.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV