banner87
banner151
17 Ocak 2019 Perşembe

YILIN ANNESİ ZEYNEP DOĞAN

Geleneksel ‘Yılın Annesi’ yarışmasında şehit annesi Zeynep Doğan yılın annesi seçildi.

16 Mayıs 2018 Çarşamba 09:38
Bu haber 337 kez okundu
YILIN ANNESİ ZEYNEP DOĞAN
Haberici -->

Beko’nun 15. kez düzenlediği ‘Yılın Annesi’ yarışmasının sonuçları belli oldu. Beko’nun seçmelerini 20 ilde bayileri aracılığıyla toplam 31 noktada gerçekleştirdiği, geleneksel ‘Yılın Annesi’ yarışmasında şehit annesi Zeynep Doğan yılın annesi seçildi.

Kayseri’de ‘Yılın Annesi’ ödülünü almaya hak kazanan şehit annesi Zeynep Doğan’e Beko bayisinde düzenlenen törenle Beko D80 HP Kurutma Makinesi hediye edildi.

Beko, bu yıl da ’Yılın Annesi’ yarışmasıyla, her zaman daha iyisi için emek veren annelerin yanında oldu.

NASIL SEÇİLDİ?

2004 yılından beri organizasyonunu Beko’nun üstlendiği ‘Yılın Annesi’ seçmelerine, gerçekleştirildiği illerde gerek bayiler, gerekse tüketiciler tarafından büyük ilgi gösteriliyor.

‘Yılın Annesi’ organizasyonunda yer almak isteyen adaylar, bulundukları ildeki Beko bayilerine giderek burada bir anket formu dolduruyor ya da tanıdıkları tarafından aday gösteriliyor.

Beko bayilerinde toplanan anket formları, illerdeki kadın dernekleri, vali, belediye başkanı, emniyet müdürü gibi üst düzey yetkililer ile Beko bayi ve yöneticilerinden oluşan Yılın Annesi Değerlendirme Kurulu tarafından değerlendiriliyor ve her il için ‘Yılın Annesi’ bu şekilde seçiliyor.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV