banner87
banner148
18 Kasım 2018 Pazar

YOĞUN BAKIMLAR KONUŞULDU

Kayseri’de, yoğun bakım üniteleri toplantısı yapıldı.

31 Ağustos 2018 Cuma 07:37
Bu haber 250 kez okundu
YOĞUN BAKIMLAR KONUŞULDU
Haberici -->
Kayseri’de, yoğun bakım üniteleri toplantısı yapıldı. Toplantıda, yoğun bakımların durumu hastaların mağduriyetlerini engellemek için alınması gereken önlemler ve hayat kalitesini artırmak için yapılması gereken çalışmalar hususunda görüş alış verişinde bulunuldu.

Kayseri Devlet Hastanesi  GETAT Konferans Salonunda Sağlık Hizmet Başkanı Uzm. Dr. Ahmet Ceylan, Kamu Hastaneleri Hizmetleri, Başkanı. Dr. Ahmet Özyalçın, Kamu,  Özel Hastane ve Erciyes Üniversitesi Hastanesi yöneticilerinin katılımıyla İl ASKOM ve Yoğun Bakım toplantısı gerçekleştirildi.

Uzm. Dr. Ahmet Ceylan’ın açış ve hoş geldiniz konuşmalarının ardından gündem maddelerinin tek tek ele alındığı toplantıda karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

ASKOM toplantısının hemen ardından Yoğun Bakım toplantısına geçildi. Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Ahmet Özyalçın’ının söz aldığı toplantının bu bölümünde, Kayseri’de yoğun bakımların durumu hastaların mağduriyetlerini engellemek için alınması gereken önlemler ve hayat kalitesini artırmak için yapılması gereken çalışmalar hususunda görüş alış verişinde bulunuldu.

Ayrıca Kayseri Yoğun Bakım Toplantısı, ilimizde üç ayda bir bölgede altı ayda bir yapılacağı hatırlatıldı.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV