banner153
20 Ekim 2020 Salı

YÜCEL PAZARCININ VE VATANDAŞIN DERTLERİNİ DİNLEDİ

İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Grup Başkanvekili Kazım Yücel vatandaşların derdini dinlemeye devam ediyor.

16 Ekim 2020 Cuma 23:11
Bu haber 512 kez okundu
YÜCEL PAZARCININ VE VATANDAŞIN DERTLERİNİ DİNLEDİ
Haberici -->

İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Grup Başkanvekili Kazım Yücel vatandaşların derdini dinlemeye devam ediyor.

Kazım Yücel, kendilerine iletilen şikâyetlere kayıtsız kalmayarak Yakut mahallesinde caddenin kapatılarak cuma günleri kurulan pazar yerini ilçe başkanı  mustafa ışık ile birlikte ziyaret ettiler.

Halkın içine giren Yücel ve Işık, vatandaşların sorunlarını dinlediler. Yücel vatandaşlara ellerinden geldiği kadarıyla sıkıntılarını çözme sözü verdi. Vatandaşlar ve pazar esnafı Yücel ve Işık'a ilgilerinden dolayı teşekkür ettiler.

Mustafa Işık ve Kazım Yücel, ''Tarafımıza iletilen şikâyetlere kayıtsız kalamayız. Yakut Mahallesinde Caddenin Kapatılarak Cuma Günleri Kurulan Pazar Yerini Gezdik. Pazar Esnafı Arkadaşlarımız İçin Geçici Olarak Tahsis Edilen Bu Yerde nüfusun 10 – 12 bin gelecekte belki 50 bin olacak bu bölgede belediyemizin hizmet alanlarını bu anlamda değerlendirilmesi gerektiği kanaatindeyiz. kazım yücel ilçe başkanımız ile birlikte bu bölgeyi harita üzerinde araştırdığımız da mevcut pazar yerinden çok daha uygun bir bölgenin olduğu bilinmektedir” dedi.

Kazım Yücel, “Pazar esnafı kardeşlerimizin ve buradan alışveriş yapan vatandaşlarımızın daha güzel ve daha uygun bir ortamda alış verişlerini yapmaları adına belediyemize, başkanlarımıza ve kamuoyunu bilgilendirmek istiyoruz. Belediyemiz kendine tahsis edilen yerleri çok katlı binaya çevirmektense bu bölgede bahsetmiş olduğumuz alanda belediyemizin hizmet alanında uygun bir pazar yerinin yapılması istiyoruz” dedi.

Bir Pazar Esnafı ''Rüzgar esiyor yağmur yağıyor soğuk oluyor bizler etkileniyoruz her taraf su içinde kalıyor bu konular da mağduruz. Daha uygun bir yerde bu bölgenin halkınında faydalanabileceği bir pazar yeri istiyoruz, dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner157