banner167
banner182
29 Kasım 2021 Pazartesi

ZÜMRÜT'E MODERN PAZAR YERİ

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, örnek bir sosyal belediyecilik hizmeti sundukları belirterek, hayatın her alanında herkesin yaşamaktan keyif alabileceği bir Kocasinan inşa ettiklerini söyledi.

08 Nisan 2019 Pazartesi 10:19
Bu haber 530 kez okundu
ZÜMRÜT'E MODERN PAZAR YERİ
Haberici -->
Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, örnek bir sosyal belediyecilik hizmeti sundukları belirterek, hayatın her alanında herkesin yaşamaktan keyif alabileceği bir Kocasinan inşa ettiklerini söyledi.

Kocasinan Belediyesi tarafından Zümrüt Mahallesi’ne yapılan 2 bin metrekare kapalı alana sahip modern pazar yeri açılışı bölge sakinlerinin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. Başkan Çolakbayrakdar'ın ev sahipliğinde, Zümrüt Mahallesi’nde düzenlenen açılış törenine; Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri İl Müftüsü Prof. Dr. Şahin Güven, Kayseri İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Şahin, Kocasinan Ziraat Odası Başkanı Abdülkadir Güneş, kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri, bölge sakinleri ve davetliler katıldı.

Programda konuşan Başkan Çolakbayrakdar, Belediye Başkanı olarak 4 yıldır görev yaptığını ve 31 Mart’ta güven tazeleyerek yüksek bir oyla yeniden sorumluluk yükleyen Kayserililere teşekkür ederek, “İnşallah bundan sonra kaldığımız yerden şehrimize ve Kocasinanımıza daha güzel hizmetler yapmaya devam edeceğiz. Rutin belediyecilik faaliyetlerini en iyi şekilde yerine getirerek, daha modern bir Kayseri inşa etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bundan sonra da daha güzel şartlarda yaşayabileceğimiz bir Kocasinan’ı ve Kayseri’yi el birliğiyle hep beraber inşa etmenin gayreti içerisinde olacağız. İnşallah herkesin yaşamaktan keyif alabileceği bir Kocasinan inşa edeceğiz. Gençlerimizin ve çocuklarımızın daha aydınlık yarınları için her alanda elimizden geldiğince gayret edeceğiz. Önümüzdeki günlerde yapımı devam eden diğer pazar yerlerinin açılışını yapacağız. Bu ve buna benzer tesisleri, ihtiyaç duyulan her mahallemize yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ise Kayseri’nin bir marka şehri olduğunu vurgulayarak, “Erciyes Dağı, üniversiteler, organize sanayi bölgeleri ve Kayserispor gibi bunların hepsi birer değer ve kıymetlidir. Bu değerlerimizi berekete çevirmemiz gerekiyor. İnşallah kıymetli Kocasinan Belediye Başkanımız Ahmet Çolakbayrakdar ile birlikte el ele gönül gönüle güzel çalışmalar yapacağız. Başkanımızın yaptığı hizmetleri her zaman takdir ederiz. Çünkü bizim felsefemiz; İnsanı yaşat ki şehir yaşasın, insanı yaşat ki devlet yaşasındır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Mazeret üretmeyin hizmet üretin’ dediği gibi bizler el ele gönül gönüle hizmetler üreterek, çalışmalarımızı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Kayseri Meyveciler, Sebzeciler ve Pazarcılar Odası Başkanı Osman Akbıyık da mahalleye kapalı pazar yeri kazandırdığı için Başkan Çolakbayrakdar’a teşekkür etti. Konuşmalardan sonra İl Müftüsü Şahin Güven’in duasının ardından modern kapalı pazar yerinin açılışı gerçekleştirildi.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV