banner153
banner159
08 Temmuz 2020 Çarşamba

SAHNE SANATLARI VE TOMURCUKLAR

03 Haziran 2020, 08:38
Bu makale 1934 kez okundu
SAHNE SANATLARI VE TOMURCUKLAR
RAGIP TATAR
Tiyatro, konser ve futbol seyircinin nefesi, gözündeki ışık ve aklisi olmadan yapılacak isler değildir.
Ekonomik gerekçelerle futbol seyircisiz olarak oynanacak. Askeri eğitim sahasında şöyle yazar. Eğitim artı disiplin eşittir başarı. Salgının yaşamımızın ayrılmaz parçası olduğu günlerde oyuncular için yaşamsal kavram salgında uyulması gereken kurallar bütününe uymak. Doğal olarak futbol oyununun tüm bilenlerinin sorunu bu olacak.
Bu şartlarda ortaya ne çıkarsa bizde onu izleyeceğiz. Napalyon’un söylediği gibi para, para, para. Çarkın dönmesi içinde başka çözüm gözükmüyor.
Gelecek sezondan başlayarak yabancı sayısı ne olursa olsun kulüplerimiz sürdürülebilinir ekonomi için yerli oyunculara yönelecekler açıkçası yöneldiler bile.
Duyumdan öte bir bilgiyi önce Kayserispor sonrada tüm kulüplerimize duyurmayı görev biliyorum. Tomurcuk halinde ki henüz açmamış alt yapı oyuncularınıza çok ama çok dikkat edin diyorum.
Henüz profesyonel sözleşme imzalamamış yetenekli oyuncularınızın aklı çelinmeye çalışıyor veya çalışılacak. Daha henüz belirli bir düzeye gelmeden bu çocukları kulüplerinden koparıp başka takımlara götürmek isteyenle kıymasın çocuklara ve ona emek veren kulüplerine.
Sahne sanatlarının yasaması ve gelişmesi için olmazsa olmazı seyirciye tez zamanda kavuşması oynayanında, izleyeninde dileği. Yoksa bu dallarda tomurcuklar açmadan dalda solarlar.
Ragip TATAR

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner157