banner153
banner159
06 Temmuz 2020 Pazartesi

12 FUTBOLCU İÇİN KARAR ZAMANI

Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir, sözleşmesi biten 12 futbolcu ile ilgili de bilgi verdi ve karar süreci yaşadıklarını açıkladı.

24 Mayıs 2019 Cuma 03:29
Bu haber 435 kez okundu
12 FUTBOLCU İÇİN KARAR ZAMANI
Haberici -->
Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir, sözleşmesi biten 12 futbolcu ile ilgili de bilgi verdi ve karar süreci yaşadıklarını açıkladı.

Başkan Erol Bedir, “Öncelikle, sözleşmesi biten 12 oyuncumuzdan Muammer, Vedat, Lopez, Sapunaru, Kanabıyık, Kucher, Mensah, Varela, Gyan, Mert, Şamil, Chery hangileriyle devam edeceğimizi belirlenip, kendileriyle anlaşma zemini aranacak ve eksik kalan mevkilerimize takviyeler yapılacaktır. Sözleşme uzatmayı teklif edeceğimiz oyuncularda dikkat edeceğimiz en önemli husus; oyuncunun kendisini Kayserispor camiasına ait hissetmesi ve futbol yeteneği ile birlikte örnek kişilik olmada ön plana çıkması olacaktır. Futbolcu olarak üst düzey olsa da takım ruhundan ve güvenerek yola çıkma özelliğinden uzak oyuncularla devam edilmeyecek, sıkıntılı zamanlarda negatif tavır sergileyenlerle kontrat yenilenmeyecektir” dedi.

YAŞ ORTALAMASINA DİKKAT ÇEKTİ

Başkan Bedir, takım kadrosundaki oyuncuların yaş ortalamasına dikkat çekerek, “Takımımızın yaş ortalaması da aşağıya doğru çekilecek, 29 yaş üstü en fazla 2-3 oyuncumuz olacaktır. Ayrıca başka faktörler de göz önüne alınacak, tabii bu tercihlerde teknik heyetimizin görüşleri de belirleyici olacaktır” diye konuştu.

OLUMLU SONUÇLANMIŞTIR

An itibariyle sözleşmesi biten Bernand Mensah konusunda ciddi bir ilerleme sağlandığını duyuran Başkan, “Hem kendisiyle mutabık kalınmış hem de kulübü Atletico Madrid ile bonservis görüşmeleri olumlu sonuçlanmıştır. Detaylar görüşülmektedir. Bonservisi satın alınmak suretiyle takımımıza kazandırılacak olan Mensah, ligimizde ve Avrupa'da her takımın kadrosunda görmek istediği bir oyuncudur ve Kayserisporumuz için çok önemli bir güç olacaktır” ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV