banner153
26 Eylül 2020 Cumartesi

AÇACAĞIZ

Kayserispor Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı, kulübün transfer tahtasının kapalı olduğunu ve bu hafta açacaklarını açıkladı.

11 Ağustos 2020 Salı 06:50
Bu haber 588 kez okundu
AÇACAĞIZ
Haberici -->

Kayserispor Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı, kulübün transfer tahtasının kapalı olduğunu ve bu hafta açacaklarını açıkladı.

Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı, şuana kadar transfer ile ilgili yaşanan gelişmeleri anlatarak, son durum hakkında bilgi verdi. Başkan, Kulüp Tesislerindeki açıklamasında, şu bilgileri verdi;
“Transfer tahtamız kapalı. Bu hafta açacağız. Transfer tahtasının kapalı olmasının sebebi iki yıl önceki bir oyuncu. 3-4 maç oynamış oynamamış maalesef 135 bin euro gibi ödenebilir gibi bir bedelin ödenmemesinden dolayı 1 milyon euroya mal olan oyuncu. Devre arasında 95 bin euro ödenmeyen borç nedeniyle 3 milyon euro ödemiştim. Bu şehre, ülkeye, camiaya yazık oluyor. Bu bizim kulüplerimizde değil diğer kulüplerdeki sorunlar. İnşallah bu sorunların eline geçmemin yolunu hesap verilebilir bir durum olan şirketleşme olur. Şuan şirketleşme yada normal süreçte bende hata yapıyorsam bunun bedelini öderim. Ödemek zorundayım. Bu elzemdir. Yapılan toplantıda şirketleşmenin faydaları anlatıldı. Nasıl olacağı ise acil transfer dönemi bitince yeniden oturup tekrar görüşülerek karara bağlanacak. Ama bu vazgeçilmez oldu. Bu mutlaka devam edecektir.”

Mensah ile ilgili bilgi veren Gözbaşı, “Mensah konusunu bende takip ediyorum. En gözde oyuncu oldu. Netleşen bir kulüp yok. Şuan. Teklif almaya devam ediyoruz. Oyuncumuz burada. İdmana çıkacaktır. Önümüzdeki günlerde bununla ilgili gelişmeler devam edecektir. Şu aşamadayız diyemiyoruz. Doğruda değil. Mensah içinden çıkılmaz sözleşmesi var. Akıllara zarar, 2.8 milyon euro. Bonservisin üzerindeki satıştan pay verilecek. Miktar yüksek. Birde yüzde 40 diğer takıma ait olunca bu oyuncunun maliyeti 5 milyon euro geçiyor. Bu ortamda pandemi sürecinde ne kadar başa baş yada kulübün menfaatine olur. Bilmiyoruz. Kulübümüzü en az zarar ve menfaati için karar kılacağız. İçinden çıkılmaz durum. 5 milyon euro kime satılacaktır bilmiyoruz. İçinden çıkmaya çalışacağız” dedi.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV