banner153
21 Ekim 2019 Pazartesi

ADAYIM

Sedat Kılınç İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Kılınç, İstikbal Mobilya Kayserispor’un 29 Haziran tarihinde yapılacak olan genel kurulunda mevcut yönetimin aday olmaması durumunda aday olduğunu açıkladı. Basın toplantısı yapması beklenen Kılınç, Kayserispor’da ilk işlerinin kurumsal yapı kazandırmak olduğunu söyledi.

25 Haziran 2019 Salı 14:40
Bu haber 320 kez okundu
ADAYIM
Haberici -->

Sedat Kılınç İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Kılınç, İstikbal Mobilya Kayserispor’un 29 Haziran tarihinde yapılacak olan genel kurulunda mevcut yönetimin aday olmaması durumunda aday olduğunu açıkladı. Basın toplantısı yapması beklenen Kılınç, Kayserispor’da ilk işlerinin kurumsal yapı kazandırmak olduğunu söyledi.

Kayserispor kulübünün içinde bulunduğu borç yapısı nedeniyle yaşanan ekonomik sıkıntı kulübün yeni sezon için planlar yapmasını engellerken, ödemelerle ilgili oluşan problemlerde yeni bir cezanın gelmesi endişesini yaşatıyor. Bu süreçte Erol Bedir başkanlığındaki mevcut yönetim, genel kurul kararı alarak, Kayserispor’un içinden bulunduğu sıkıntıları aşmasını hedeflediklerini söylemişti. 29 Haziran tarihine ertelenen Kayserispor’un olağanüstü genel kurulu öncesinde ise, gerek borç yapısı gerekse yönetim düzeyinde neyler yapılabileceği tartışılıyor. Bu yönde de yapılan zirvede konu kulübün borçları oldu.

YÖNETİM ADAY OLMAZSA ADAYIZ

Sedat Kılınç İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Kılınç, gazetemize önemli açıklamalarda bulunarak, mevcut yönetimin 29 Haziran tarihinde aday olmaması durumunda aday olacaklarını açıkladı. Kayserispor sevdalısı herkesin gerekeni yaptığını ve yapacağını belirten Kılınç, Kayserispor ile ilgili önemli düşünceleri ve projeleri olduğunu ifade etti.

KURUMSAL YAPI OLUŞACAK

Birçok özel şirketin kişilere bağlı olarak değil kurumsal yapı şeklinde başarıya ulaştıklarını anlatan Sedat Kılınç, Kayserispor’da ilk iş olarak kurumsal yapı oluşturulacağını ve bu yönüyle de önemli adımlar atacaklarını ifade etti.

HEMEN DEĞERLENDİRME YAPACAĞIZ

Sedat Kılınç, göreve gelmeleri durumunda, kulübün mevcut mali yapısı ve yeni sezon ile ilgili hemen planlamalar yapacaklarını belirtti. Sorunları kısa zamanda aşarak, gelecek için neler yapacakları konusundaki projeleri tek tek hayata geçireceklerini anlattı.

KİMSEYE YÜK OLMAYACAK

Kılınç, amaçlarının Kayserispor’un kentte hiç kimseye, kurum ve kuruluşlara, şirketlere yük olmadan faaliyetlerini yürütmesini amaçladıklarını söyledi. Planladıkları ve hayata geçirmeyi amaçladıkları projelerin bu yönüyle önemli getirisi olacağını, Kayserispor markasının kendi ayakları üzerinde duracağını açıkladı.

İLK BAŞTA DESTEK ŞART

Kayserispor’un içinde bulunduğu süreci atlatma adına önemli çalışmaların olacağını anlatan Kılınç, bunun için ilk başta şehirden destek alacaklarını ama bu desteğin sonraki zamanlarda kulübün kendi ayakları üzerinde durması ile birlikte kimseye yük olmayan, genç insanlarında yönetimde yer alacağı bir süreç geçireceklerini ifade etti.

ŞEHRİMİZİ KUCAKLAYACAK

Kayserispor’un şehri kucaklayan bir yapıya sahip olacağını anlatan Kılınç, kurumsal yapı kazandırmanın önemine işaret ederek, kurumsal yapı kazandırılmasıyla birlikte her şeyin kulüp adına şeffaf, herkese açık hale geleceğini anlattı. 20 yıl önce olduğu gibi tribünleri 7’den 77’ye herkesin doldurduğu ve takımına destek verdiği bir Kayserispor olacağını aktardı.

BAZI İSİMLER GEÇİYOR

Kayserispor’da mevcut yönetimin aday olmaması durumunda adaylığını açıklayacağı duyurulan bazı isimler var. Bu iddiaya göre Sedat Kılınç dışında Erol Bedir’in devam etmesi, Türker Horoz, Mehmet İlgü’nün aday olması da söz konusu. Sedat Kılınç, adaylığı ile ilgili iddiaları doğruladı ve göreve talip olduklarını açıkladı.

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV