banner153
28 Eylül 2020 Pazartesi

ALİ KABAK GÖREVİ BIRAKTI

Develispor’da beklenmedik ayrılık yaşandı. Develispor Kulüp Başkanı Ali Kabak, yaptığı açıklamada, “Daha güçlü ve daha geniş bir yönetim kadrosu için, yeni oluşacak yönetim kurulunun hareket alanını genişletmek, kafalarda soru işaretleri bulunanlarının kafalarını rahatlatmak adına, Develispor Kulübü Başkanlığından ayrılıyorum” dedi.

11 Ağustos 2020 Salı 06:48
Bu haber 1234 kez okundu
ALİ KABAK GÖREVİ BIRAKTI
Haberici -->

Develispor’da beklenmedik ayrılık yaşandı. Develispor Kulüp Başkanı Ali Kabak, yaptığı açıklamada, “Daha güçlü ve daha geniş bir yönetim kadrosu için, yeni oluşacak yönetim kurulunun hareket alanını genişletmek,  kafalarda soru işaretleri bulunanlarının kafalarını rahatlatmak adına,  Develispor Kulübü Başkanlığından ayrılıyorum” dedi.

Başkan Ali Kabak, uzun bir açıklama yaparak, görevi bırakmasının nedenlerini de anlattı. Kabak, şu açıklamalara yer verdi;

“Sevdam Develi diyerek çıktığım bu yolda, yönetim kurulumuzla, teknik heyetimizle, futbolcularımızla, büyük taraftarlarımızla, Develi sevdalılarımızla,  basınımızın güzide temsilcileriyle bir aile ortamı oluşturup, birlik beraberlik içerisinde Develi tarihinde bir ilki gerçekleştirerek hep birlikte Develisporumuzu BAL ligine çıkarttık.  Develispor bu muhteşem taraftarı ve takımıyla profesyonel ligleri hak ediyor. İnşallah bu sene Bölgesel Amatör Ligde de iyi bir kadro kurarak, iyi mücadele ederek istediği hedefe ulaşır. Develi tarihinde bir ilki gerçekleştiren Yönetim kadrosunun içerisinde yer almaktan gurur duydum.   Bölgesel Amatör Ligde artık Develi’mizde var. Taraftarımıza verdiğimiz sözü yerine getirmenin mutluluğu içerisindeyim. Develispor, Bu Şehrin takımıdır. Yüreği Develi sevdası ile atan herkesin takımıdır. Bu takıma sahip çıkmak ve daha ileriye taşımak tüm Develililerin görevidir. Develispor Futbol adına tarih yazarken takımımıza maddi manevi destek olan herkese, şahsım adına şükranlarımı sunuyorum. Bu takım başarı merdivenlerini birer birer tırmanırken maddi manevi hiçbir desteğini esirgemeyen  beraber yol yürüdüğüm Yönetim Kurulu arkadaşlarıma,  özel bir  teşekkürü borç bilirim. Bu başarının kahramanları; Yönetim kurulu arkadaşlarım, Develisporumuzu 2. Amatörden alıp, 1. Amatöre Oradan da Süper Amatöre ve sonunda BAL ligine taşıyan bugün bizimle olan yada olamayan futbolcu kardeşlerimin, Teknik heyetimizin ve Büyük Develispor taraftarının ortak başarısıdır. Bu takımda forma giymiş bu takım için ter dökmüş tüm futbolcu kardeşlerime, Develisporumuzun ayrı ayrı dönemlerinde Teknik Heyetinde görev yapmış hocalarımıza ve yardımcılarına teşekkür ediyorum. Gazetelerinde, Soysal medya sayfalarında Develisporumuza her zaman yer veren bizlerden desteğini esirgemeyen basın mensuplarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum.

Bu takım ile Sevinçleri ve hüzünleri bir arada yaşadım.  Şampiyonluklarda küme düşmelerde yaşadım.  Allah’a şükürler olsun ki Develispor sevdasını yeniden güçlü bir şekilde yüreklere yerleştirdik.  Görev aldığım süre boyunca elimden gelenin en iyisini yapma gayreti içerisinde oldum. Bunun takdirini sizlere bırakıyorum. Develispor bana çok büyük dostluklar ve arkadaşlıklar kazandırdı. Bu süreçte farkında olmadan üzdüğüm, ihmal ettiğim ne kadar dostum arkadaşım var ise hepsinin haklarını helal etmesini istiyorum. Sevdamız Develi ye çıktığım bu yolda başarısızlıklardan sonra değil bazen de başarıdan sonrada bazı kararlar alınması gerekir. Geldiğimiz bu süreçte Develimizin hedeflerin artık daha yukarı ligler olması için, bu şehrin büyüklerini, sivil toplum kuruluşlarını, Esnaflarını ve taraftarını tek yürek olamaya, kucaklaşmaya davet ediyorum. Daha güçlü ve daha geniş bir yönetim kadrosu için, Yeni oluşacak yönetim kurulunun hareket alanını genişletmek,  kafalarda soru işaretleri bulunanlarının kafalarını rahatlatmak adına,  Develispor Kulübü Başkanlığından ayrılıyorum. Bu şehri Yönetenler tarafından oluşturulacak yeni Yönetim Kadrosunun da Maddi Manevi her zaman yanında ve destekçisi olacağımın bilinmesini istiyorum. Bu Şampiyonluk kupasını, Son şehidimiz yiğit kardeşimiz Ali Taşöz’e ve ailesine armağan ediyorum.  Şampiyonluk şehrimize, halkımıza, taraftarlarımıza hayırlı uğurlu olsun. Saygılarımla Allah’a Emanet olun dostlarım.”

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV