banner153
03 Aralık 2020 Perşembe

ARTIK YETER ORTA OYUNUNA SON

İstikbal Mobilya Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir, Galatasaray maçı ile ilgili tepkilerini sürdürüyor. Başkan Bedir, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı ve yönetimi ile Merkez hakem Kurulu Başkanı ve ekibine çağrıda bulundu. Bedir, “Artık yeter orta oyununa son” dedi.

02 Eylül 2019 Pazartesi 07:24
Bu haber 293 kez okundu
ARTIK YETER ORTA OYUNUNA SON
Haberici -->
İstikbal Mobilya Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir, Galatasaray maçı ile ilgili tepkilerini sürdürüyor. Başkan Bedir, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı ve yönetimi ile Merkez hakem Kurulu Başkanı ve ekibine çağrıda bulundu. Bedir, “Artık yeter orta oyununa son” dedi.

Galatasaray maçında Kayserisporlu oyunculara çıkan kırmızı kartlar ve penaltı ile gol kararları konusunda kamuoyunda maçın hakemi Mustafa Öğretmenoğlu’na yönelik tepkiler büyüyor. Kayserispor’un bu tepkisi Erol Bedir’in yeni bir açıklamasıyla sürdü. Başkan Bedir, şu açıklamayı yaptı;

“TFF Başkanı; Sayın Nihat Özdemir ve Yönetimi,MHK Başkanı: Sayın Zekeriya Alp ve Ekibi:Sizlerle özel görüşmeler yapmadan ,bazı belge ve kayıtları kurumunuzdan gizlice almaya çalışmadan veya aldığımı iddia etmeden, şu hakemi istemem bana diğerini verin ricasında bulunmadan benim takımıma yardımcı olmadı veya rakibimin lehine düdük çaldı diye hiçbir hakemin görevine son verin talebinde bulunmadan,ne şahsıma, ne temsil ettiğim Kayserispor’a, ne de onurlu,mert ve haksızlığa asla tahammül edemeyen büyük taraftarımıza yakışmayacağı için kötü sonuçlardan sonra ağlamadan hakkımızı aramak ve bizi hiçe sayanlara yanıldıklarını haykırmak adına sesleniyorum!

ARDA KARDEŞLER SKANDALLIRI

“Şöyle ki; Geçtiğimiz sezonun sonuna doğru (20 nisan 2019) İstanbul da oynadığımız ve hakem Arda Kardeşler’in skandalları daha sıcaklığını kaybetmemişken dün gece kayıtlarda ve kamu oyunda Galatasaraylı olduğu bilinen, adı mübarek, soyadı kıymetli ancak kalbi kara ve vicdanı körelmiş bir şahsın garip uygulamaları maça damgasını vurmuştur.Genel sıkıntıları tespit etmek için detaylardan yola çıkmamızdan başka çaremiz yoktur, onun için çok büyük problemleri olan futbolumuzda sadece iki maçımızda ki hakem yönetimlerini örnek vermemiz ayrıntı gibi gözükse de bu iki maç emeğimizin çalındığı, helal ve haramın birbirine karıştığı, önem verenler için adalet, hak-hukuk kavramlarının yerle bir olduğu maçlar olup yıllardır haksızlığa uğrayan Kayserisporumuza vurulan darbelerin son örnekleridir

GAYRETLERİNİZDEN ŞÜPHEM YOK

“Sayın Başkanlar; Her ikinizin de dürüstlüğünüzden de,sorunları çözme konusundaki gayretlerinizden de şüphem yoktur. TFF de yaptığımız son toplantıda, bizlerin rahatsız olduğu konularda sizlerinde muzdarip olduğuna tanıklık etmiş olduk, inandık, güvendik, belki? dedik. Ama olmadı daha toplantının üzerinden 24 saat geçmeden Kayseri’de ki hakem faciası yaşandı, kanaatimce de olmayacak.”

RADİKAL BİR TEMİZLİK YAPIP…

“Ya radikal bir şekilde temizlik yapıp, ciddi bir otorite kurarak hakemlerin sahada forma ayrımı yapmasını engelleyeceksiniz (ki, çok zor) veya sizde artık yeterdeyip futbolda en ileri olan 10 ülkenin sistemini Türkiye’ye getireceksiniz. Bizler Türkiye de “evcilik oynarken” Avrupa’yla aramızda ki makas ciddi şekilde açılmakta, marka değerimizin düşmesiyle birlikte sosyal barışta zedelenmektedir. Hakkı gasp edilen, emeği çalınan, onuruyla oynanan başka taraftarlar, Kayserispor taraftarı kadar vakur, olgun ve sabırlı olmayabilir! Hatta bizim taraftarımızın sabrınında bir sınırı vardır!”

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV