banner87
15 Ekim 2019 Salı

AYAKKABI PARASINI BAĞIŞLAMAK İSTEDİ

İstikbal Mobilya Kayserispor Kulübü Basın Sözcüsü Orhan Taşçı, Kayserispor sevdalısı taraftarlara teşekkür etti. Taşçı, taraftar sevgisini anlatırken, “Çocuğuna yeni ayakkabı almaktan vazgeçip onun parasını kulübe göndermek için bana mesaj atan babaya da şahit oldum” dedi.

18 Haziran 2019 Salı 09:36
Bu haber 225 kez okundu
AYAKKABI PARASINI BAĞIŞLAMAK İSTEDİ
Haberici -->

İstikbal Mobilya Kayserispor Kulübü Basın Sözcüsü Orhan Taşçı, Kayserispor sevdalısı taraftarlara teşekkür etti. Taşçı, taraftar sevgisini anlatırken, “Çocuğuna yeni ayakkabı almaktan vazgeçip onun parasını kulübe göndermek için bana mesaj atan babaya da şahit oldum” dedi.

Kayserispor Kulüp Basın Sözcüsü Orhan Taşçı, yaklaşan genel kurul öncesinde taraftarın Kayserispor sevgisi ve sahip çıkma noktasındaki davranışlarının takdir edildiğini ve Kayserispor için verilen büten emeklerin boşa çıkmayacağını ifade etti. Sosyal medya üzerinden kendisine ait hesaptan paylaşımda bulunan Orhan Taşçı, şu ifadelere yer verdi;

KAYGILAR ÜZERİNDEN

“Zaman zaman sosyal medya üzerinden bana ulaşan zaman zamansa tesadüfen günlük hayatta konuştuğumuz taraftarlarımızın bazı kaygıları üzerine bir kaç cümle yazmak istedim. Öncelikle şunu özellikle belirteyim. Kulübün idari, mali veya sportif anlamda yönetimtarzına ilişkin yapılacak her türlü eleştiri, tenkit yada tavsiyeyi hakaret ve iftira olmadığı sürece hak olarak gördüğüm gibi mümkün olduğunca bunların çözümünü yönetim kurulunda aramaya çalıştık. Maalesef her durumda olduğu gibi bazen sıkıntılar kolayca çözülürken,bazendeeliniz kolunuzun bağlandığı anlar oluyor.Ben burada yazan her bir arkadaşımın tek kaygısının Kayserispor olduğuna gönülden inanıyorum. Sezon içerisinde kulüpte birçok işle uğraşılıyor. Emin olun transfer bunlardan sadece biri.Halledilmesi gereken mali ve idari bir çok sorun hiçbeklemediğiniz anda karşınıza çıkıyor ve halolmaması halinde bu sorun katlanarak dahada büyüyor. Geçen sezon transfer yasağı geldiğinde çoğu arkadaşımız takıma inanırken bir kısım ise kesin düştük,bittik, kurtulamayız gözüyle bakıyordu.”

OLAĞANÜSTÜ BİR KENETLENME

“Ama öyle olmadı olağanüstü bir kenetlenmeyleligi ilk 10 içerinde tamamladık. 4-5 yedek oyuncuyla tamamladığımız yada değişiklik yapamadığımız maçlar oldu.Bu sezon da kimsenin kaygısı olmasın resmi transfer dönemi ile birlikte gidenlerin yerine mutlaka takviye yapılacak ve sezona en iyi şekilde başlanacaktır. Kulübün borcuile de alakalı da maalesef ortada bilgi kirliliği olduğunu görüyorum. Arkadaşlar; kısa bir süre sonra Genel Kurul var. Şu anda resmi ve denetime tabi mali yapı, bilanço ve raporların tamamı hazırlanıyor. İnşallah o gün bütün bu soruların cevabıda kuruşu kuruşuna açıklanacaktır.”

YENİ TESİSLERE GEÇİLECEK

“Çok önemli bir konuda da artık son aşamaya geldik. Yeni tesislerin bitmesi ile birlikte yakın zamanda (yeni sezonla) bu tesislere geçeceğiz. Bence sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın sayılı kulüp tesislerinden birisi oldu. Bu anlamda baştan sona emeği geçen herkese teşekkür ederim.Bu sezon tesisler içerisine yapılacak ek 2 saha ile birlikte şimdiki binayı tamamen alt yapının hizmetine sunup daha modern bir futbol akademisi haline getirmek öncelikli hedefimiz. Şahsen tüm kulüpler için uzun vadede en büyük ve önemli kurtuluş reçetesinide bu görüyorum.”

BU TAKIMIN SIRTI YERE GELMEZ

“Yaptığımız görevlerin gelip geçici olduğunu unutmamak gerekir. Bu kulüpten bir çok yönetim gelip geçti Mutlaka yapılanların üzerine çok daha fazlasını ekleyecek yönetimler de çıkacaktır. Hatalar olmuştur. Ama ben yönetim kurulundaki her bir arkadaşımız çok sıkıntılı zamanlardaşartlarını sonuna zorlayarak nasıl maddi-manevi fedakarlıkta bulunduklarına bir çok kereler şahit oldum. Sadece yönetim kurulunun değil,çocuğuna yeni ayakkabı almaktan vazgeçip onun parasını kulübe göndermek için bana mesaj atan babaya da şahit oldum.İnşallah verilen emekler zayii olmaz. Son olarak; yeni sezonda kulübe nasıl destek oluruz kaygısına düşen sponsorlarımız, yöneticilerimiz, her şartta takımını destekleyen, maça gelen, kombine yükleten, forma satın alan taraftarımıza da teşekkür ederim. Sizler oldukça bu takımın sırtı hiç yere gelmez.”

 

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV