banner87
18 Şubat 2019 Pazartesi

BEDELLER ÖDENİRSE GİDECEKLER

Deniz ve Kana Biyik il ilgili sözleşmede yer alan fesih bedelleri bir başka kulüp tarafından yatırılırsa bu oyuncular kulüpten ayrılabilecekler.

29 Haziran 2018 Cuma 07:32
Bu haber 414 kez okundu
BEDELLER ÖDENİRSE GİDECEKLER
Haberici -->
Kayserispor’un bonservis bedelleri belli olan iki oyuncusu ile ilgili kamuoyunda çıkan çok sayıda habere karşın, bu oyuncuların transferi ile ilgili kendilerine herhangi bir teklif gelmediği belirtiliyor. Ancak Deniz ve Kana Biyik il ilgili sözleşmede yer alan fesih bedelleri bir başka kulüp tarafından yatırılırsa bu oyuncular kulüpten ayrılabilecekler.

Kayserispor’un bazı oyuncuları ile ilgili transfer haberlerinde isimleri daha çok geçmeye başladı. Bu oyuncuların transferi konusunda bonservis bedelleri ile ilgili ödeme yapacak kulüpler transferi yapmaları mümkün olacak. Çok sayıda çıkan habere karşın, özellikle Deniz Türüç ile Kana Biyik başta olmak üzere diğer bazı oyuncularla ilgili şuana kadar kulübe herhangi bir teklif gelmedi.

Bazı oyuncuların sözleşme fesih bedelleri yatırıldıktan sonra ücretle ilgili de futbolcularla yapılacak anlaşmanın ardından Kayserispor kulübüne bir söz hakkı düşmediği iddia ediliyor.

Sarı-kırmızılı takımda bazı oyuncuların kulüple yaptığı sözleşmede fesih bedeli maddesinin bulunması şimdilerde bazı endişelere neden oldu.

Kayserispor’da transferi noktasında gitmesi istenmeyen Kana Biyik ile ilgili sözleşme fesih bedeli 3 milyon Euro, Deniz Türüç ise 10 milyon Euro olarak görünüyor. Bu oyuncularla ilgili ücretler konusunda Kayserispor kazançlı çıkacak gibi görünse de, döviz kurundaki artışın ardından birçok kulübün yerli oyunculara yönelmesi, yerli oyuncu bonservis ve ücret miktarlarının da artmasıyla birlikte yapılacak yeni transferlerin maliyeti de yükseldi. Bu şartlarda oyuncuların satışı ile ilgili elde edilecek gelir yine transfere harcanacak olması kulübün yararına olmayacak gibi görünüyor.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV