banner153
banner156
30 Mayıs 2020 Cumartesi

BİN BAKİ FEDA OLSUN

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, her zaman ve her şartta Kayseri, Kayserispor için hizmet etmeye devam edeceklerini belirterek, “Şehrimizin iyiliğine, kalkınmasına, güçlü temsiline yapılan her adımda 1 Baki değil, bin Baki feda olsun” dedi.

19 Eylül 2019 Perşembe 16:27
Bu haber 256 kez okundu
BİN BAKİ FEDA OLSUN
Haberici -->

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, her zaman ve her şartta Kayseri, Kayserispor için hizmet etmeye devam edeceklerini belirterek, “Şehrimizin iyiliğine, kalkınmasına, güçlü temsiline yapılan her adımda 1 Baki değil, bin Baki feda olsun” dedi.

MHP Milletvekili Baki Ersoy, düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin ve Kayserispor için düzenlenen yardım gecesiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Ersoy, Kayserispor zirvesi için ve düzenlenecek yardım gecesine davet edilmediklerini ifade ederek, Kayserispor ve Kayseri için ne gerekiyorsa her zaman yapmaya hazır olduğunu belirtti.

BİLGİLENDİRMEK İSTEDİM

MHP Milletvekili Ersoy, toplantı da ilk olarak Kayserispor hakkında değerlendirme yaptı. Ersoy, şunları söyledi; “Bugün burada şehrimizin göz bebeği Kayserispor’umuzun akşam gerçekleşecek olan Lansmanı öncesi yapılmış olan “Kayserispor Zirvesi” isimli program ve bu program neticesinde ortaya çıkan talihsiz tablo ile alakalı sizleri bilgilendirmek üzere toplanmış bulunmaktayız. Hepinizin bildiği gibi İl Başkanı olarak bulunduğum süreç de dahil olmak üzere şehrimizle alakalı bir çok konuda pozitif katkı sunmak amacıyla,  geri durmayarak elimden geldiği kadar mücadele edip,  sonuç alıncaya kadar takipçisi ve destekçisi oldum. Milletvekili seçildiğim günden beri de özellikle şehrimizin en önemli marka değeri olan Kayserispor’umuzun başarısı ve geleceği için mücadele edip, şehrimizin dinamiklerini harekete geçirme noktasında bir çok kez çağrıda bulunup, şehrin ileri gelenlerinin maddi ve manevi olarak takımımızın yanında olmaları gerekliliğinden bahsettim. Kendi maddi imkânlarımı seferber ettiğimi dile getirdiğim gibi örnek teşkil etmesi açısından ilk adımı da atarak Milletvekili maaşımın bir aylığını Kayserispor’umuza bağışladım.”

SON DERECE MÜTEESSİR ETMİŞTİR

Tarafım Kayseri hashtag ile ortaya çıkan SMS destek kampanyasını ilk olarak “Tam38 “ hashtagiyle kullanılması yönünde öneride bulunduğunu aktaran Ersoy, “Tüm bu maddi ve manevi desteklerimi birileri eline sağlık desin diye değil, şehrimizin gözbebeği olan takımımızın daha rahat şartlarda mücadele etmesi adına yaptığımı da bilmenizi isterim. Kayseri ve Kayserispor sevdamızın bu şehirdeki herkesten üstün olduğu bilinciyle bugün geldiğimiz noktada yaşadıklarımız tüm Kayserispor taraftarlarını üzdüğü gibi, beni de son derece müteessir etmiştir. Dünden beri Kayserispor taraftarlarından  aldığım binlerce mesaj da bunun göstergesidir ki Allah hepsinden razı olsun. Davet edilmediğim yere gitmenin “Davetsiz giden mindersiz oturur” gerçeğinden hareketle benim için mümkün olmadığını belirtiyor, Kıymetli taraftarlarımızın “Neden orada yoksun” sorusuna verilecek cevabım olmadığı için cevabın muhatapları tarafından verilmesini rica ediyorum. Nitekim Cumartesi günü oynanacak Denizlispor maçında arkadaşlarımla, dostlarımla omuz omuza maçı izleyeceğimi de buradan belirtmek isterim. Kayserispor’un sahipsiz olmadığını, şehrin ileri gelenlerinin bir araya gelip lig başlamadan takımımıza destek olma konusunda çağrılar yaparken sahip çıkmayıp sesi çıkmayanların flaşları görünce bir masa etrafında toplanması ve bizleri hiçe sayarak bu toplantıyı gerçekleştirmeleri hususunu sizlerin vicdanlarına bırakıyorum” dedi.

BİR DEĞİL BİN BAKİ FEDA OLSUN

“Bizim Kayserispor sevdamız meclis kürsüsünden dile getirdiğimiz gibi, her ortamda da dile gelip anlatılacak ve uğruna mücadele edilecek kadar mekânsızdır” diyen Ersoy, “O sebeple ne sevdamızı ne de tavrımızı tartışmaya açar ya da açtırırız. Aziz Hemşehrilerim ve Kayserispor taraftarlarımız iyi bilsin ki ben Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy olarak, dün söylemiş olduğum ne var ise bugün de arkasındayım. Dün şehrim ve şehrimin göz bebeği takımıma verdiğim hangi söz var ise bugün de sözümdeyim. Samimiyetle dillendirdiğimiz ve yapılmasını istediğimiz “Kayserispor Zirvesi” şehrimize hayırlı, uğurlu olsun. Şehrimizin iyiliğine, kalkınmasına ve güçlü temsiline yapılan her adıma da 1 Baki değil, 1000 Baki feda olsun!” diye konuştu.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV