banner87
18 Şubat 2019 Pazartesi

BİR VE BERABER OLALIM

Kayserispor Kulübünden yeni sezon öncesinde geniş kapsamlı yapılan açıklamada, Kayserispor camiasına çağrıda bulunuldu.

05 Temmuz 2018 Perşembe 21:16
Bu haber 313 kez okundu
BİR VE BERABER OLALIM
Haberici -->
Kayserispor Kulübünden yeni sezon öncesinde geniş kapsamlı yapılan açıklamada, Kayserispor camiasına çağrıda bulunuldu. Açıklamada, “Bir ve beraber olalım, kenetlenelim ve Kayserispor’umuzu layık olduğu yere taşıyalım” denildi.

Kayserispor Kulübü Yönetimi, kulübün resmi internet sitesinden yaptığı yazılı açıklamada, geçmiş sezon ve yeni sezonla ilgili değerlendirmelerde bulunuldu. Açıklamada, şu ifadelere yer verildi;

“2017-18 futbol sezonunda vermiş olduğumuz mücadele ve sezon sonunda elde ettiğimiz sıralama her ne kadar başarılı kabul edilse de, 2018-19 sezonunun daha zor şartlarda geçeceğini değerlendiren yöneticilerimiz, geçtiğimiz sezon devam ederken, bu sezonun başlangıcıyla birlikte takımdaki gidecek ve geleceklerle ilgili projesini uygulamaya koymuştur. 2016-17 sezonunda kadroda olup da halen takımımızda görev yapan (Muammer, Kana-Bıyık, Levent, Deniz ve Umut ) 5 oyuncumuz daha bulunmakta olup, bunlardan Deniz ve Umut'un sözleşmeleri geçen yıl bitmiş, yönetimimizce tekrar sözleşme yenilenmiştir. (Eski sözleşmelerinin hükmü kalmamıştır) Kamuoyunda sıkça dillendirilen Okay Yokuşlu'nun yurt dışına transferi ile ilgili ise kulübümüze herhangi bir ödeme yapılmamış olup, davalık olan bu konuyla ilgili fazla açıklama yapmanın uygun olmadığını düşünmekteyiz.”

Kayserispor taraftarını da çağrıda bulunulan açıklamada, “Değerli hemşerilerim, Büyük Kayserispor taraftarları bu gibi konuları gündeme taşımak ve açıklama yapma zorunda kalmak başkan ve yönetimimizin tercih ettiği bir yol değildir ve başta Kayserispor’umuz olmak üzere kimseye bir faydası yoktur. Aksine takımımıza zarar da verebilir. Kuruluşundan günümüze kadar bu takımda emeği olan herkese minnet duymalıyız. Şahıslar gidici, Kayserispor kalıcıdır. Kişilerin yargılamasını önce kendi vicdanları sonra da tarih yapacaktır ve yapmaktadır. Yeni sezon başlamadan önce bütün hemşehrilerimizden ricamız şudur ki; Bir ve beraber olalım, kenetlenelim ve Kayserispor’umuzu layık olduğu yere taşıyalım. Bizler yönetim olarak 1.5 yılda 3 kez genel kurula gittik. Koltuğa sarılmayacağımızı, aday çıkmaması durumunda ise bırakıp kaçmayacağımızı ilan ettik ve öyle de yaptık. Bunu yaptığımız, şeffaf olduğumuz ve spor otoritelerince de kabul edildiği üzere takımı iyi yönettiğimiz için hem sportif açıdan başarılı olduk hem de taraftarımızla bütünleştik. Bizim bilmediğimiz veya yetişemediğimiz eksiklerimiz varsa onları da önümüzdeki dönemde tamamlama ve hedefimize hızla ilerleme niyetindeyiz. Büyük taraftarımız, spor camiası ve ilgilenen hemşerilerimizin bildiği üzere, takımımızın başına Ertuğrul Sağlam'ı getirdikten sonra transfer çalışmaları hızlandırılmış ve bugün itibariyle aşağıdaki tabloda gösterildiği gibi bir kadro yapışı oluşturulmuştur” denildi.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV