banner153
27 Eylül 2020 Pazar

BU BÜTÇEYLE TAKIM OLUŞUR

Kayserispor’un anlaşmaya vardığı ve imza atan yeni Teknik Direktör Bayram Bektaş, transfer limiti ile ilgili artırma yönünde kulübün çalışma yaptığını hatırlatarak, “Eğer artış olmazsa bu bütçeyle de takım oluşur. Yolumuza devam ederiz” dedi.

11 Ağustos 2020 Salı 06:49
Bu haber 519 kez okundu
BU BÜTÇEYLE TAKIM OLUŞUR
Haberici -->

Kayserispor’un anlaşmaya vardığı ve imza atan yeni Teknik Direktör Bayram Bektaş, transfer limiti ile ilgili artırma yönünde kulübün çalışma yaptığını hatırlatarak, “Eğer artış olmazsa bu bütçeyle de takım oluşur. Yolumuza devam ederiz” dedi.

Kayserispor tesislerinde yeni teknik direktörün imza töreni vardı. Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı ve yönetimle birlikte yeni teknik direktör Bayram Bektaş’ın katıldığı imza töreninde, önemli açıklamalar yapıldı.

Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı, yeni teknik direktör Bayram Bektaş’ın Kayserispor camiası için hayırlı olması dileklerinde bulunarak, yeni süreçte önemli kararlar aldıklarını ve bunun lig başladığında Kayserispor için olumlu yansıyacağına işaret etti.

İmza töreninde açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Bayram Bektaş, takım kadrosu ve yeni transferlerle ilgili de bilgiler verdi. Kayserispor Kulübüne kulüp kapılarını açtığı için teşekkür eden Bektaş, şunları söyledi;

GİTMEK UYGUN DEĞİL

“Covid testimiz ve ilk idmanımızla lig hazırlığına başladık. Kampımımızı burada yapacağız. Her kamp yerinde takım sayısı çok fazla orada herhangi bir riske karşı gitmenin de uygun olmadığını ve tesislerimizde bütün donanım var. Öğlen sıcak ama sabah erken ve akşam serinliğinde iki idmanla sağlıklı bir kamp geçirebileceğimizi düşünüyorum. Araştırmasını yaptım.

Hazırlık maçı seviyesine gelince de planlama olacaktır.”

YABANCI OYUNCULAR VAR

“Süremiz çok kısa. Bir ay kala ligimizi başlıyor. Beklediğimizi oyuncular var. Yabancı. 3-4 gün içinde mevcut kadromuzun tamamlanmasıyla birlikte değerlendirme olacak. Eksik yada ihtiyaç doğrultusunda takıma takviye olacaktır. Orada başkanımız ve yönetimimiz çalışıyor.

Zarar verir

“Teknik direktör olarak şunu bilmeliyim. Futbolcu zihni ve bedeni olarak burada mı eğer değilse o zaman futbolcu kendisine ve takıma zarar verir. Öncelikli olarak futbolcularla ilgili değerlendirmelerimiz olacak. Yönetimimizle görüştük. Mensah’ın ve bazı oyuncuların durumu var. Onlar gelince bende konuşma yapacağım onlarla. Buna göre de değerlendirmeler olacak.”

LİMİT OLMAZSA

“En düşük limit Kayserispor’da. Limit artışı için başkanımız uğraşıyor. Başkanlarda uğraşıyor. Herhalde elimiz rahat olur. Olmazsa da bu bütçe ile de takım oluşturulur. Mevcut kadro ile ilgili gerekli yerli ve yabancı oyuncu takviyesi ile çözülür. Olursa ekstra olur. Elimizdeki oyuncunun başka takıma transferi ile ilgili gelişmeler yaşanır. Bunlarda artısı olur.”

MÜMKÜN DEĞİL

“İnandığım oyuncu ile her yerde çalışırım. Alpaslan örneği var. Kendimi övmeye gerek yok. İnandığım oyuncular, takip etiğimiz oyuncular var. Başarıyı gençlerle elde etmek mümkün değil. Ağabeyler tecrübeli oyuncular. Yetenekli oyuncular. İnandığınız güvendiğiniz oyuncuların seviyesi yukarı doğru gideceğine inandığımız zaman hep onunla çalışırsınız. Bu oyuncuları takıma kazandırırsınız ve ona göre genç yetenekleri alırsınız. Yerli ve yabancı genç yetenekler var. Onları takip ediyoruz.”

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV