banner167
banner182
15 Haziran 2021 Salı

BU KARARI 1 GECEDE ALMADIK

Kayserispor Başkanı Erol Bedir’den flaş sözler

01 Kasım 2018 Perşembe 09:39
Bu haber 864 kez okundu
BU KARARI 1 GECEDE ALMADIK
Haberici -->

3 Kasım Cumartesi günü Seçimli Genel Kurul yapılacak Kayserispor’da Erol Bedir, devam edecek mi, yoksa bırakacak mı? Bedir oldukça önemli cümleler kurdu.

Spor Toto Süper Lig’de bu sezon başardı çıtasını yükseltmek isterken gerek ekonomik gerekse sportif sıkıntılar içerisine giren Kayserispor’da 3 Kasım Cumartesi günü seçimli genel kurul gerçekleştirilecek. Erol Bedir başkanlığındaki Kayserispor Yönetimi’nin devam edip etmeyeceği de belli olacak.

BIRAKACAK MI?

Göreve geldiği günden bu yana Kayserispor bayrağını başarıya taşıyabilmek adına yönetimi ile çaba sarfeden Başkan Erol Bedir, “Kayserispor başkanlığını yürütmek veya noktalamak adına bir karar vermiş değilim. Bugün ve yarın gerçekleştirilecek görüşmeler neticesinde ya tamam ya devam diyeceğiz. Kayserispor, sadece Erol Bedir’in takımı gibi algılanmamalı. Kayseri’nin takımı. Biz sadece neferiyiz. Herkes Kayserispor gerçeğini sahiplenmeli. Desteğini vermeli. Devam edeceksem 3-5 ay sonra bir genel kurul kararı daha almadan, görevimin sonuna kadar sağlıklı bir şekilde devam edecek ortam sağlanmalı. Hesabın altını sağlam çizmeliyiz. Temenni, iyi niyet dolu sözler Kayserispor gemisini yürütmez” dedi.

“SON ÇARE..”

Seçimli Genel Kurul için bir gecede karar vermediklerini ifade eden Başkan Erol Bedir, “Yönetim kurulunu yenilemek için bu kararı almadım. 5 ay önce verilen sözler yerine getirilmedi. Destek fotoğrafı oluşmadı. Kayserispor’da hiçbir şey güllük gülistanlık değil. Durumu düzeltmek adına birçok denemelerimiz oldu ancak gelinen noktada genel kurula gitmekten başka çare kalmadı. Yoksa bu kararı bir gecede almadık” cümlesi kurdu.

“PARA YOK”

Kayserispor’da bazı düzelmeler olduğunu da dile getiren Başkan Erol Bedir, “15 gün önceden fark var. Bu fark da şu. Artık birileri konuyla daha ilgili. Kayserispor’un meselelerinin çözülmesi için yürekli insanlar görüş birliğine vardı. Medyamız, taraftarımız olayın daha çok üzerinde. Ama ekonomik bir çözüm var mı derseniz, yok. Nakdi bir ilerleme yok. Şu 2 gün içerisinde her şey netliğe kavuşacak. Umarım 3 Kasım günü kazanan Kayseri olur, Kayserispor olur” yorumunda bulundu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV