banner87
18 Şubat 2019 Pazartesi

BÜYÜKKILIÇ BAŞARI DİLEDİ

Muay Thai Dünya Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecek olan dört Kayserili sporcuya başarılar diledi.

11 Mayıs 2018 Cuma 06:54
Bu haber 352 kez okundu
BÜYÜKKILIÇ BAŞARI DİLEDİ
Haberici -->

Melikgazi Belediye Başkan Memduh Büyükkılıç, Meksika’da yapılacak olan Muay Thai Dünya Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecek olan dört Kayserili sporcuya başarılar diledi.

Muay Thai Dünya Şampiyonası’nın 10-21 Mayıs tarihleri arasında Meksika’nın Cancun şehrinde yapılacağını belirten Melikgazi Belediye Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri’den Sercan Koç, Fatih Değer, Ali Doğan ve Mensure Karadayı’nın ringe çıkacağını bu neden ile Kayserililer adına Kayserili sporculara başarılar dilediğini kaydetti.

Milli Takımı sporcularının, Meksika'daki Dünya Şampiyonası'na Kayseri kampı yaparak enerji depoladıklarını ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, “Son yıllarda toplumsal kalkınma ile dayanışmanın bir sonucu toplumsal barış ve huzur ortamın getirmiş olduğu imkânlar ile şehrimizde spor konusu da artık kendini hissettirmeye ve sporda başarılar elde edilmeye başlanmıştır. Bu başarının temelinde özellikle Kayseri modeli belediyeciliğin yatırım ve hizmetlerin büyük payı vardır. Çünkü başarı ortamının sağlanması ile sporculara sadece çalışmak ve idman yapmak gibi bir görev düşmektedir. Şehrimiz adına Kayserimizi temsil etmelerinden dolayı öncelikle sporcularımızı ve yöneticilerimizi kutluyor ve başarı bekliyoruz” dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV