banner153
02 Temmuz 2020 Perşembe

BÜYÜKKILIÇ ŞAMPİYONLARI UNUTMADI

Okullararası Atletizm Kros yarışması Yıldız Kızlar ve küçük Kızlar kategorilerinde Türkiye şampiyonu olan Ambar İlköğretim Okulu öğrencileri, düzenlenen törenle ödüllerini aldı.

23 Mart 2012 Cuma 09:03
Bu haber 656 kez okundu
BÜYÜKKILIÇ ŞAMPİYONLARI UNUTMADI
Haberici -->

Ambar İlköğretim Okulu toplantı salonunda gerçekleştirilen törene Melikgazi Kaymakamı Nusret Dirim, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikmen,çok sayıda öğrenci ve veli katıldı.Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda okul Müdürü Mustafa Uslu, törene katılanlara teşekkür ederek, okulun gerek çevre düzenlemesi gerekse anaokulunun yapılmasından dolayı Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’a şükran borçlu olduklarını ve yapılan bu çalışmalar neticesinde öğrencilerin okullarına daha büyük bir şevk ve heyecanla geldiklerini söyledi.

Melikgazi Kaymakamı Nusret Dirim’de, “Şampiyon sporcularımızı kutluyoruz. Bu başarılara imkan sağlandığı taktirde çok daha büyük başarılara imza atacaklarının en güzel kanıtıdır. Kazandıkları bu başarıların derslerinde de devam etmesini temenni ediyor, başarılar diliyorum”dedi.Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, "Eğitimin ve eğitimcinin dostu bir belediye olarak öğrencilerimizin daha iyi şartlarda eğitim alabilmelerine imkan sağlamak için hizmetlerimiz devam ediyor. Bu yıl içerisinde imkanlar ölçüsünde birçok okulumuzun öğretmenler odalarını yenileyip ,çevre düzenlemelerini yapacağız. Türkiye şampiyonasında şehrimizi en iyi şekilde temsil ederek, Türkiye Şampiyonluğunu kazanan yavrularımızı tebrik ediyorum.Başarıları bizleri gururlandırmıştır.Verilen kupa ve diğer ödüllere ek olarak bizde çocuklarımıza birer bilgisayar hediye ediyor,derslerinde ve bundan sonraki spor yaşantıların da başarılar diliyorum” dedi.

Programda öğrenciler tarafından hazırlanan halk oyunları, Aşuk ve Maşuk ile Üsküdar’a Giderken oyunları katılımcılar tarafından beğeni ile izlendi. Oyunların ardından ödül törenine geçildi. Türkiye Okullar arası Atletizm Kros dalında Türkiye Şampiyonu olan Yıldız Kızlar’a ödüllerini Melikgazi Kaymakamı Nusret Dirim verirken, Okullararası Atletizm Kros bin 200 metrede Türkiye Şampiyonu olan Minik Kızlar takımının kupa ve madalyalarını Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç verdi.

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner157