banner153
28 Kasım 2020 Cumartesi

CANLI YAYINDA DESTEK ARANACAK

İstikbal Mobilya Kayserispor’a mali açıdan destek sağlanması amacıyla iki ulusal televizyon kanalında canlı yayın düzenlenecek. Burada forma satışı ve SMS’li kampanya yapılacak. Taraftardan destek alınacak. Bu kampanyadan kulübe büyük destek gelmesi bekleniyor.

12 Eylül 2019 Perşembe 07:11
Bu haber 511 kez okundu
CANLI YAYINDA DESTEK ARANACAK
Haberici -->

İstikbal Mobilya Kayserispor’a mali açıdan destek sağlanması amacıyla iki ulusal televizyon kanalında canlı yayın düzenlenecek. Burada forma satışı ve SMS’li kampanya yapılacak. Taraftardan destek alınacak. Bu kampanyadan kulübe büyük destek gelmesi bekleniyor.

Kayserispor Kulüp tesislerinde önemli bir toplantı düzenlenerek Kayserispor için planlanan destek kampanyası hakkında bilgi verildi. Toplantıyı Vali Şehmus Günaydın, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir yaptı.

ORTADAN KALKMIŞ OLACAK

Toplantıda açıklama yapan Vali Şehmus Günaydın, Kayserispor’a bugüne kadar yapılan destekler için teşekkür ederek, bundan sonrası içinde planlanan kampanyada yine destek beklediklerini ifade etti. Vali Günaydın, yaptığı açıklamada, “Kayserispor'a yardım etmeme gibi bir gerekçe ortadan kalkmış olacak. Bu gerekçelerin hepsini ortadan kaldırıyoruz. Evimizde otururken, statta maç izlerken Kayserispor'a yardımı gerçekleştirecek enstrümanları hayata geçiriyoruz. İş adamlarımızdan ciddi katkılar bekliyoruz. Sanayicilerimizden katkılar bekliyoruz. Elbette yükü belirli kesimlere yüklememek lazım. Herkesin bu yükü yüklenmesini bekliyoruz. Biz Kayserispor'u layık olduğu yere Kayseri olarak bir bütün olarak bu amacımızı gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

HERKES SAHİP ÇIKMALI

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ta yaptığı açıklamada, şimdiye kadar Kayserispor için destekte bulunanlara teşekkür ederek, yapacakları kampanyada yine herkesin desteğini beklediklerini belirtti. “Gerek taraftarımızla gerek Kayserili iş adamlarımızla gerekse yerel yöneticilerle kısacası Kayseri nefesini soluyan, Ben Kayseriliyim diyen herkesin sahip çıkması gereken bir konuyu bugün burada paylaşıyoruz” diyen Başkan Büyükkılıç, Kayseri'nin değerleri olduğunu, Erciyes’in bir değer, Kayserispor’un bir değer olduğunu ifade etti. Bunlara mutlmaka sahip çıkılması gerektiğini aktaran Başkan Büyükkılıç, değerleri gündeme taşıyarak herkesin bu değerlere sahip çıkmasının da önemli olduğuna vurgu yaptı.

KENTLER GÜNDEMDE KALIYOR

Kayserispor’un kent için, kent insanları için olmazsa olmazı olduğunu anlatan Büyükkılıç, “Profesyonel takımların olduğu şehirler daha çok gündemde kalıyor ve kendisinden daha çok söz ediliyor. Biz Kayseri'mizin hep güzel anılmasını ve güzel konuşulmasını önemsiyoruz. Valimizin başlattığı SMS kampanyasına da her türlü desteği vermemiz gerektiğini, Kayserispor'a sahip çıkma hissini bazı kesimlere yıkma anlayışından uzaklaşıp her kesimin bunda yer alması gerektiğini önemsiyorum” dedi.

İKİ TV KANALINDA CANLI YAYIN

Kulüp Başkanı Erol Bedir ise, düzenlenecek olan yardım kampanyası ile ilgili bilgiler verdi. Başkan Bedir, bu kampanyaya katılımın yüksek olmasını beklediklerini ifade ederek, birkaç ay önce Kayserispor ile ilgili yaptıkları toplantıyı hatırlattı. Yapılan toplantılarda Vali Günaydın, belediye başkanı ve vekillerin ortak kanaatinin sadece bilet, loca gibi bir takım gelirlerden ziyade Kayserisor'u sahiplenme kampanyası yapılmasının ön plana çıktığını belirtti.

10 EYLÜL TÜRİHİNDE CANLI YAYIN

Başkan Bedir, bunun için önce 3 operatörden ortak bir numara alarak SMS kampanyasını başlattıklarını şimdide 19 Eylül'de yapacakları lansmanla Türkiye'de Beyaz TV ve Avrupa'da TGRT Avrupa canlı yayınlayarak duyuracaklarını, burada Kayserili iş adamlarının, zenginlerinin ve yurtiçi veya yurtdışında Kayserispor'u sevenlerin yardımlarına başvuracaklarını anlattı.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV