banner87
21 Mart 2019 Perşembe

ÇOCUKLARIN SABAH SPORUNA KATILDI

Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi Yaz Okuluna katılan öğrencilerin hazırladığı çalışmaların yer aldığı etkinliğine iştirak ederek hazırlamış oldukları oyunlarına, sabah sporuna ve hazırlamış oldukları oyunlara bizzat katıldı.

28 Temmuz 2018 Cumartesi 09:23
Bu haber 339 kez okundu
ÇOCUKLARIN SABAH SPORUNA KATILDI
Haberici -->
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi Yaz Okuluna katılan öğrencilerin hazırladığı çalışmaların yer aldığı etkinliğine iştirak ederek hazırlamış oldukları oyunlarına, sabah sporuna ve hazırlamış oldukları oyunlara bizzat katıldı.

Öğrencilerin yaz okulunda öğrendiklerini ve toplum ile paylaşarak özel anlar yaşattıklarını belirten Başkan Büyükkılıç, yaz okulu öğrencilerin düzenlemiş olduklarını ve tamamen kendilerinin hazırladıkları ve gerçekleştirdiklerini etkinliklerin aslında sosyalleşmelerine ve topluma kazanmalarına büyük vesile olduğunu kaydetti.

KENDİLERİ HAZIRLIYOR, KENDİLERİ SUNUYORLAR

Yaz okulu öğrencileri eğlenerek öğrendiklerini ve aynı zamanda neşe içerisinde yaz tatilini değerlendirdiklerini ifade eden Başkan Büyükkılıç, "Esenyurt Sosyal ve Spor tesislerinde yaz kursularına iştirak eden 8-13 yaş grubu 80 öğrencimiz ile bu sabah beraber güne başladık. Sabah yürüyüşü, sabah sporu sonrası hep beraber kahvaltı yaptık. Amaç aynı semtte ve mahalle de oturan bu çocuklarımızın kaynaşması, birlik ve beraberlik içinde olmalarını sağlamaktır. Bunu da başarıyoruz" diye konuştu.

HEM DERSLER HEM SPOR BRANŞLARINDA

Yaz okullarının hem ders hem de spor branşlarında başladığını hatırlatan Başkan Büyükkılıç, yaz okulu öğrencilerinin bu etkinliğinin diğer semtlerde de devam ettirileceğini sözlerine ekledi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV