banner167
banner182
15 Haziran 2021 Salı

DENİZ İÇİN İKİ KULÜP GİRİŞİMDE BULUNDU

Kayserispor devam etmek istiyor

28 Haziran 2017 Çarşamba 08:15
Bu haber 2262 kez okundu
 DENİZ İÇİN İKİ KULÜP GİRİŞİMDE BULUNDU
Haberici -->

Kayserispor’un başarılı oyuncu Deniç Türüç ile ilgili iki kulüp devreye girdi. Beşiktaş ve Trabzonspor kadrosuna dahil etmek istedikleri oyuncu ile ilgili sarı-kırmızılı kulüp yönetimiyle görüşme halinde.

Beşiktaş ve Trabzonspor yönetimi, Kayserispor’nu genç ve yetenekli gurbetçi oyuncusu Deniz Türüç’ü kadrosuna dahil etmek için resmi olarak taleple bulundular. Her iki kulüp Kayserispor yönetimini arayarak oyuncuyla ilgili taleplerini ve tekliflerini iletti. Ancak Kayserispor cephesi gelecek sezon başarılı olmak adına yaptığı önemli transferlerle birlikte takıma katkı sağlayan Deniz Türüç gibi isimleri göndermek istemiyor ve elinde tutmaya çalışıyor.

Deniz Türüç’ün 4 büyük takımdan birisine gitme yönündeki isteği halen geçerliliğini korurken, bu takımlardan Beşiktaş ve Trabzonspor oyuncu için devreye girdi. Bayramın hemen öncesinde Trabzonspor cephesi Deniz için hareke geçti ve Erol Bedir ile görüştü. Aynı dönemde Beşiktaş takımı da harekete geçti. Kulüp Başkanı Fikret Orman oyuncunun transferi için resmen  teklifte bulundu.

Bu iki transfer teklifi futbolcu Deniz Türüç’ü sevindirirken Kayserispor cephesinde ise belirsizlik hakim oldu. Türüç, istediği hayaline kavuşma adına iki büyük takımın adım atarak teklifte bulunmasıyla adım adım yükselme düşüncesini yerine getirmiş olacak.

Bu gelişmeler yaşanırken Kayserispor yönetimi Deniz Türüç öve diğer sözleşmesi devam eden oyuncularını göndermek istemiyor. Deniz ile ilgili gelecek sezon takıma önemli katkı sağlayacağı düşüncesinin hakim olduğu Kayserispor’da, Kulüp Başkanı Erol Bedir’in bu transfere sıcak bakmadığı gibi oyuncuyla devam eden sözleşmenin uzatılmasından yana düşüncede olduğu belirtiliyor.

Deniz Türüç’ün transferi ile ilgili bayramın hemen sonrasında kulüpler arasındaki görüşmelerin sonuçlanacağı ve transferin de netlik kazanacağı belirtiliyor.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV