banner167
banner182
12 Haziran 2021 Cumartesi

DENİZ KALDI MI?

Deniz Türüç’ün transferi konusunda gelişmelerin yaşandığını ilk olarak Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir duyurmuştu

22 Temmuz 2019 Pazartesi 07:33
Bu haber 559 kez okundu
DENİZ KALDI MI?
Haberici -->
İstikbal Mobilya Kayserispor’un Galatasaray ve Fenerbahçe ile yaptığı görüşmelerde olumlu sonuç aldığı Deniz Türüç transferi, futbolcunun talepleri nedeniyle şimdilik bu transferin gerçekleştirilemediği ve kaldığı belirtiliyor. Oyuncu Kayserispor’da bu sezonda top koşturacak gibi.

Sezon bitimiyle birlikte transfer konusunda hakkında birçok haber çıkan Kayserisporlu Deniz Türüç ile ilgili çok sayıda haber çıktı. Oyuncunun Fenerbahçe ve Galatasaray’ın listesinde olduğu ve transferinin gerçekleştiğine dair çık sayıda bilgi çıktı.

RESMİ TEKLİF YOKTU

Oyuncu ile ilgili çıkar haberlerin birçoğu Kayserispor cephesinden yalanlanmıştı. Oyuncu için resmi olarak kulüplerden gelen bir teklifin olmadığı açıklanmıştı.

TEMMUZ’DA GİRİŞİM OLDU

Kayserispor ile Fenerbahçe ve Galatasaray Deniz Türüç için ilk girişimlerini bu ay yaptı. Kulüp başkanları düzeyinde oyuncu için görüşmeler yapıldı. Çok sayıda görüşmede sonuç alınamamıştı.

EROL BEDİR DUYURMUŞTU

Deniz Türüç’ün transferi konusunda gelişmelerin yaşandığını ilk olarak Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir duyurmuştu. Geçen hafta Başkan, oyuncunun transferi konusunda mesafe kat edildiğini ve artık bundan sonraki süreçte Deniç Türüç’ün Galatasaray mı Fenerbahçe mi şeklinde karar vermesi gerektiğini açıklamıştı.

Galatasaray ile fark var

Deniz Türüç’ün kararını verdiğini ve Galatasaray takımı ile sözleşme imzaladığı duyurulmuştu. Ancak bu yönde bir adım atılmadığı ortaya çıktı. Oyuncu ile Galatasaray Kulübü arasında yapılan teklif ve görüşmelerde 800 bin Avro fark ortaya çıktı. Maliyet, Galatasaray açısından bu transferi imkansız hale getirdi.

1 MİLYON AVRO

Galatasaray oyuncuya yaptığı teklifte 1 milyon Avro ve 4 yıllık sözleşme önerisinde bulundu. Deniz ise 1 milyon 800 bin Avro istedi. Kulüpteki yerli oyuncu durumunuda gözden geçiren Galatasaray, bu miktarı vermeyeceği öğrenildi. Bu yönüyle yapılan teklifler karşılıklı olur görmedi.

OYNAMA GARANTİSİ

Deniz Türüç, Fenerbahçe ile yaptığı görüşmede ise, oynama garantisi istemesi işleri karıştırdı. Fenerbahçe ile Kayserispor arasındaki görüşmelerin sonuçlanması beklenirken, bu aşamada çıkan pürüz transferi çıkmaza soktu. Deniz’in oynama garantisi istemesi ve Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal’dan gelen bu garantinin verilmemesiyle ilgili bilgi işleri iyice karıştır.

KARARI BEKLENİYOR

Deniz Türüç, transfer görüşmeleri ile ilgili yaşanan gelişmeler ve istenilen pazarlığın sağlanamamasından dolayı sıkıntı yaşıyor. Oyuncunun Kayserispor’da kalma olasılığı yüksek olurken, Fenerbahçe cephesinden gelen teklifi kabul edebileceği ihtimaller arasında olduğu bildirildi.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV