banner167
banner182
16 Haziran 2021 Çarşamba

FUTBOLUN MERKEZİ OLACAK

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan Ağırnas Şimşekspor tesislerine yenilediklerini ve 20219 yılı içinde bu çalışmanın geniş kapsamlı devam edeceğini belirtti.

07 Kasım 2018 Çarşamba 09:45
Bu haber 699 kez okundu
FUTBOLUN MERKEZİ OLACAK
Haberici -->
Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan Ağırnas Şimşekspor tesislerine yenilediklerini ve 20219 yılı içinde bu çalışmanın geniş kapsamlı devam edeceğini belirtti. Başkan, sporcu yetiştirmeye devam edeceklerini ve bu tesisin yetişecek futbolcularla futbolun merkezi haline geleceğini belirtti.

Kocasinan Belediyesi, Kasım ayı meclis toplantısını gerçekleştirdi. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda gündemde yer alan 23 madde görüşülüp karara bağlandı. Gündem maddeleri arasında yer alan Kocasinan Belediyesi Spor Kulübüne yardım yapılması konusu ile ilgili konuşan Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi olarak her zaman spora ve sporcuya destek vererek, geleceğin sporcularını yetiştirdiklerini söyledi. Meclis toplantısında ayrıca Altı Nokta Körler Derneği Kayseri Şubesinin 100 adet beyaz baston talebi oylandı. Yine bir sosyal sorumluluk örneği sergileyen Kocasinan Belediyesi Meclisi, engellilere ekipman yardımı yapılması konusunu da oy birliğiyle kabul etti.

Kocasinan Belediyesi Spor Kulübüne maddi yardım yapılması talebinin de ele alındığı meclis toplantısında Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi Spor Kulübü’nün ulusal ve uluslararası müsabakalarda başarılar elde ettiğini hatırlatarak, “Sporcularımız bizim yüz akımız. Masatenisi başta olmak üzere tekvando, boks gibi farklı branşlarda Kocasinan Spor Kulübü birçok başarılara imza atıyor. Özellikle Kocasinan Spor Kulübü’nün 3 sporcusu milli takımda yer alarak, masatenisinin bel kemiğini oluşturmaktadır. Özge Yılmaz ve Betül Nur Kahraman’ı tebrik ediyorum. Bekir Yıldız abimizin, bu şehirde masatenisinin tanınması noktasında vermiş olduğu emekler, bugün meyve vermeye başladı. Çocuklarımıza daha iyi imkanlar sağlayarak, profesyonel spor yapan geleceğin sporcularını yetiştiriyoruz” diye konuştu.  Başkan Çolakbayrakdar’ın açıklamasının ardından oylanan madde oy birliği ile kabul edildi.

MHP Kocasinan Belediyesi Meclis Üyesi Şevki Dursun’un Kocasinan Ağırnas Şimşekspor tesislerini dile getirmesi ve buraya yatırımlar yapılmasını istemesi üzerine Başkan Çolakbayrakdar, bilgi verdi. Burada idari bina ve futbolcuların kullandığı binaların yenilendiğini belirterek, sahalarında yeniden elden geçirileceğini ve bu tesislerin futbolcu yetiştirerek futbol merkezi olacağını belirtti.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV