banner87
21 Şubat 2019 Perşembe

GENEL KURUL ÖNCESİ ÇAĞRI

Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir, kulübün resmi internet sitesinden açıklama yaptı

10 Mayıs 2018 Perşembe 07:43
Bu haber 433 kez okundu
GENEL KURUL ÖNCESİ ÇAĞRI
Haberici -->

Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir, kulübün resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, göreve talip olacaklara en büyük destekçinin kendileri olacağını ifade etti. Kayserispor’u seven, Kayserispor sevdalısı, Kayserispor’u başarıya taşıyacağına inanan herkesin aday olabileceği ve kendilerinin de sonuna kadar destek vereceklerini açıkladı.

YAZILI AÇIKLAMA YAPTI

Başkan Erol Bedir’in ‘Genel Kurula Çağrı’ başlıklı açıklaması kulübün internet sitesinde yer aldı. Açıklamada yapılacak olan genel kurulla ilgili bilgi veren Bedir’in, aday olacaklara da çağrı bulunarak, göreve gelmeleri durumunda en büyük destekçilerinin kendileri olacağını ifade etti.

HERKES ADAY OLABİLİR

İşte Erol Bedir’in yaptığı yazılı açıklama;

“5 Mayıs 018 Cumartesi günü yapılması gereken Kayserisporumuzun seçimli olağan genel kurulu, anılan günde çoğunluk sağlanamadığı için 12 Mayıs 2018 gününe ertelenmiştir. Cumartesi günü saat 11.00 'de Kadir Has spor salonunda, delege çoğunluğuna bakılmaksızın yapılacak olan genel kurulumuzu, oy kullanma yetkisi olan genel kurul delegelerimiz ve değerli hemşehrilerimize hatırlatıyorum. Genel kurulumuzda "seçim" maddesi  de olması münasebetiyle kulübümüzün yönetimine talip olma isteğinde olan Başkan ve yönetici adayları içinde duyuru yapıyor, bu görevler için  bugüne kadar herhangi bir aday çıkmamasına rağmen; 1.5  milyon nüfuslu şehrimizde bu yükü omuzlayarak, bahse konu onurlu vazifeyi layıkıyla yapıp, Kayserispor'umuzla ilgili ‘Çıta’yı  daha da yukarılara çıkarabilecek ekiplerin oluşabileceğine inanıyorum.                  Göreve talip olabilecek Başkan ve yönetici adaylarının göreve gelmeleri halinde en büyük destekçilerinin de, başta şahsım olmak üzere halen görevde bulunan yönetim kurulumuz olacağını ifade ediyor, yapılacak kongremizin Kayserisporumuz ve Türk futbolu için hayırlı olmasını diliyorum.”

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV