banner153
06 Haziran 2020 Cumartesi

GEREKÇE MİSYON

İstikbal Mobilya Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir, kulüp başkanlığından istifa ederken helallik, yeni başkana destek istedi ve istifa gerekçesi olarak da ‘misyonunun tamamlamış başkan’ şeklinde gösterdi.

08 Ekim 2019 Salı 06:45
Bu haber 252 kez okundu
GEREKÇE MİSYON
Haberici -->
İstikbal Mobilya Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir, kulüp başkanlığından istifa ederken helallik, yeni başkana destek istedi ve istifa gerekçesi olarak da ‘misyonunun tamamlamış başkan’ şeklinde gösterdi.

Kayserispor’da Konyaspor mağlubiyetiyle başlayan istifa etme yönündeki kararlar Göztepe karşısında alınan 4-0’lık mağlubiyet sonrasında devam etti. Önce Kulüp Başkanı Erol Bedir sonrasında Teknik Direktör Hikmet Karaman görevinden istifa etti. İstifa sonrasında yönetim toplantısını yaparak bir gecede yaşanan istifa sonrası yeni kulüp başkanının seçti.

İstifa ile ilgili olarak Erol Bedir’in yazılı açıklaması ise, kulübün resmi internet sitesinden duyuruldu. Başkan Bedir, kendisini misyonunun tamamlamış başkan olarak göstererek, Kayserispor için gerekeni yaptığını açıkladı. İşte Başkan Bedir’in açıklaması;

“2016-17 sezonu devre arasında ilgili herkesin çok iyi hatırlayacağı üzere her açıdan çok olumsuz bir tabloda Kayserispor Başkanlığına getirildim. Şahsım ve yönetimim olağanüstü çaba gösterdik. Maddi-manevi hiç bir fedakarlıktan kaçmadık. Belli ölçüde şehirden destek aldık, taraftarlarımız hep yanımızda oldu. Hele hele lokomotif grup Kapalı Kale’nin iyi günde, kötü günde hep bizimle olduğunu görmek bize ayrı bir güç verdi. Böylece büyük sıkıntıların üstesinden geldik. 3 yıla yakın süredir, ekmeğini yediğimiz şehrimizin markası olan Kayserispor’umuzun başarısı için emek verdik, bu süre içerisinde 3 genel kurul yaparak koltuğa yapışmadığımızı gösterdik. Ancak ya aday çıkmadı, ya da adı geçenleri şehrin kültürü kabul etmedi. Takdir, Kayseri’nin ve genel kurulundur dedik ve göreve devam ettik.”

ONURLU VE HASSAS GÖREV

“Geldiğimiz noktada ise, Misyonunu tamamlamış bir başkan olarak, çok onurlu ve çok hassas bu görevimden istifa ediyorum. Yönetiminizce, talebimin kabulünü rica ederken, görevim boyunca benimle birlikte yoğun mesai harcayan siz değerli yönetim kuruluna, Her sıkıntımızı paylaşan Onursal Başkanımız Mehmet Özhaseki’ye, Büyükşehir Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç’a ve diğer kurum yöneticilerine teşekkür ediyorum. Özellikle; hiçbir kişi veya grubun etki altına alamayacağına inandığım “Tam Bağımsız” ve sadece Kayserispor sevdasıyla yanıp tutuşan Kapalı kale grubu başta olmak üzere, bütün taraftarlarımıza minnetlerimi sunuyor, bize moral aşılayan yerel ve ulusal medyaya da teşekkürlerimi ifade ediyorum.”

HELALLİK İSTEDİ

“Şahsıma destek verenlerden, yeni Başkana da hep destek-tam destek vermelerini rica ederken, bu şehre ve takıma hakkım geçtiyse helal ediyor, farkında olmadan kırdığım veya bana hakkı geçende varsa helallik istiyorum.”

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner157