banner167
banner182
20 Haziran 2021 Pazar

GÖĞSÜMÜZÜ KABARTTILAR

Türkiye Özel Sporcular Federasyonu tarafından (TÖSSFED) tarafından Samsun’da gerçekleştirilen Özel Futbol Bölge ve Türkiye Şampiyonasına katılan ve 3. olan 75. Yıl İstikbal Rehabilitasyon ve ADM Merkezinde kalan çocuklar başarısını kutladı.

07 Kasım 2018 Çarşamba 09:46
Bu haber 772 kez okundu
GÖĞSÜMÜZÜ KABARTTILAR
Haberici -->
Türkiye Özel Sporcular Federasyonu tarafından (TÖSSFED) tarafından Samsun’da gerçekleştirilen Özel Futbol Bölge ve Türkiye Şampiyonasına katılan ve 3. olan 75. Yıl İstikbal Rehabilitasyon ve ADM Merkezinde kalan çocuklar başarısını kutladı. Çocuklar, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Nevzat Özer’i makamında ziyaret ederek kazandıkları kupayı İl Müdürüne takdim ettiler.

İl Müdürü Nevzat Özer, “Özel Futbol Bölge ve Türkiye Şampiyonasında büyük başarılar kazanarak bizlere bu gururu yaşatan çocuklarımızı tebrik ediyorum. Her biriniz bizim için değerli ve kıymetlisiniz. Çocuklarımızın kendi yeteneklerini geliştirmeleri, kabiliyetlerinin ortaya çıkması için sportif faaliyetlere katılımları büyük önem taşıyor. Türkiye çapında üstün başarılar elde eden özel çocuklarımızın bu başarısı bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Bu başarıda emeği geçen kuruluş müdürümüzü ve personelimizi, antrenörlerimizi ve yavrularımızı en kalbi duygularımla tebrik ediyorum” dedi.

Çocuklar da, “Şampiyona boyunca bizleri arayarak moral veren, bizleri yalnız hissettirmeyen, her türlü eksiğimizde yanımızda olan İl Müdürümüz Nevzat Özer’e teşekkür ediyor, kazandığımız kupayı kendisine armağan ediyoruz” dediler.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV