banner87
23 Temmuz 2019 Salı

HAKEMLER SEZONU AÇTI

2018-2019 Futbol Sezonu Açılış Töreni Kozaklı Zamantı Sanitas Thermal Suites Hotel’de yapıldı.

07 Eylül 2018 Cuma 06:59
Bu haber 489 kez okundu
HAKEMLER SEZONU AÇTI
Haberici -->
2018-2019 Futbol Sezonu Açılış Töreni Kozaklı Zamantı Sanitas Thermal Suites Hotel’de yapıldı.

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Kayseri Şubesi (TFFHGD) hakemleri yeni sezonu Kozaklı Zamantı Sanitas Tehermal Hotel’de düzenlenen görkemli tören ile açtı. Nevşehir’de gerçekleşen açılış töreni kurban kesimi ile start aldı. Ardından Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile devam etti.

Üç gün süren açılış merasimine Kayseri İl Hakem Kurulu Başkanı Turgay Duman, Türkiye Faal Futbol Hakem ve Gözlemciler Kayseri Şube Başkanı Nuri Karahançer, Eski TFFHGD Başkanı ve Klasman Gözlemcisi Fahri Aksoy, Eski Kayseri İl Hakem Kurulu Başkanı Çetin Topuz, Şükrü Bayrakdar, Murad Çınar, hakemler, gözlemciler ve aileleri katıldı.

2018-2019 futbol sezonu öncesinde Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Kayseri Şubesi (TFFHGD) ve Kayseri İl Hakem Kurulu üç gün boyunca kamp yaptı. Kampın ardından yeni sezonda klasman yükselen hakemlerimize ise plaket takdim edildi.

SEZONUMUZ HAYIRLI OLSUN

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Kayseri Şubesi (TFFHGD)  Kayseri Şube Başkanı Nuri Karahançer açılış konuşmasında “ Yeni sezon öncesinde birlik ve beraberliğimizin artması için böyle bir organizasyon tertip ettik. Yeni sezonda düdük çalacak tüm hakemlerimize ve gözlemcilerimize başarılar diliyorum. Yeni sezon tüm hakem camiamıza hayırlı uğurlu olsun.  Kazasız, belasız inşallah bütün hakemlerin gönlünden geçen bir şekilde tamamlamalarını diliyorum” diye konuştu.

Kayseri İl Hakem Kurulu Başkanı Turgay Duman, “2018-2019 sezonun hepimize hayırlı uğurlu ve başarılar ile dolu diliyorum.  Hakem ailesi başlı başına çok önemli kayda değer bir futbol unsurudur” dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV