banner87
21 Mayıs 2019 Salı

HALİL SEVERCAN GÜVEN TAZELEDİ

Spor adamları derneğinin genel kurulu yapıldı

25 Eylül 2017 Pazartesi 06:41
Bu haber 618 kez okundu
 HALİL SEVERCAN GÜVEN TAZELEDİ
Haberici -->

Özellikle amatör spor olmak üzere çeşitli branşlarda spora gönül vermiş olan insanların unutulmaması ve geleceğin sporcularının da desteklenmesi amacıyla kurulan Kayseri Spor Adamları Derneği olağan genel kurulu yapıldı. Genel Kurulda, Halil Severcan Başkanlığı’ndaki yönetim kurulu, birkaç değişiklik ile güven tazeledi.

Ağırnas Şimşekspor tesislerinde gerçekleştirilen olağan genel kurul saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Daha sonra avukat Rasim Altop başkanlığında divan oluşturuldu. Yönetim ve denetim kurulu ibra edildi. Yönetim kurulu üyesi ve amatör sporun efsane ismi Fehmi Kuş, dernek olarak amaç, hedef, öneri ve beklentileri anlatırken, gönüllü bu faaliyeti gerçekleştiren insanların tek beklentisinin vefa olduğunu tekrarladı. Dernek yönetim kurulu başkanı Halil Severcan’da bugüne kadar 100’e yakın spor adamına vefa ve anı plaketi verdiklerini belirterek, bunu geleneksel olarak sürdüreceklerini, yoğun işleri nedeniyle yönetimden ayrılan ve önemli hizmetler verenlere de teşekkür etti.

Daha sonra yapılan seçime tek liste ile girildi. Yönetim kurulu:  Halil Severcan, Fehmi Kuş, İbrahim Yılmaz, Mehmet Sönmez, İshak Kattaş, Davut Güleç, Rifat Postacı, Mehmet Şirvani, Halil Dicle, Ahmet Özel, Denetim kurulu’da; Rasim Altop, Zeki Kırçıl, Meral Atabey’den oluştu. Yönetim ve denetim kurulu, görev bölümünü önümüzdeki günlerde gerçekleştirecek.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV