banner87
18 Temmuz 2019 Perşembe

HEDEFİ TUTTURDUK

Kayserispor Basın Sözcüsü Orhan Taşçı Erciyes FM'e konuştu

13 Eylül 2018 Perşembe 07:07
Bu haber 390 kez okundu
HEDEFİ TUTTURDUK
Haberici -->
Kayserispor Basın Sözcüsü Orhan Taşçı, ilk 4 haftalık dilimde hedefledikleri noktada olduklarını söyledi. Kayseri'nin en güçlü radyolarından birisi olan Erciyes FM'de yayınlanan Sportif programına katılan Kayserispor Basın Sözcüsü Orhan Taşçı, Antalyaspor, Bursaspor, Yeni Malatyaspor ve Fenerbahçe maçları sonrasında elde edilen 8 puanın önemli olduğunu ve hedefledikleri puan olduğunu ifade etti.

SPORTİF'E KONUŞTU..

Sportif programında KayseriEHaber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ferhat Yağmur ile spor yazarı Yüksel Yıkılmaz'ın sorularını yanıtlayan Orhan Taşçı, "Bu 4 maç içerisinde Yeni Malatyaspor maçına galip geliriz gözüyle bakıyorduk. Fenerbahçe maçını ekstra görebiliriz. Fenerbahçe maçı da bizler için ekstra kredi oldu. Moral motivasyon olarak bize çok ekstra bir keyif oldu. Ancak şunun da altını çizmezsek olmaz; Kayserispor, kazanmak için elinden geleni yaptı. Kazanmak için maçı bırakmadı. Kazanmak için goller attı ve kazandı" dedi.

YASAK VAR..

Kayserispor'un transfer dönemini çok rahat ve hızlı bir şekilde geçirmenin meyvesini topladığını da söyleyen Orhan Taşçı, "Transfer döneminde istediğimiz futbolcuları kadromuza kattık. Sıkıntıya düşmedik ve bunun da meyvesini ligde görüyoruz. Son zamana bırakmadık. Kayserispor'un şu an için transfer tahtası kapalı. Daha önce transfer edilmiş ancak fayda sağlanamamış bir oyuncudan ötürü transfer yasağı geldi. Ancak bu çok ender rastlanan bir durum değil. Bugüne kadar defalarca Kayserispor'un transfer yasağı vardı. Yarın da olabilir ama uzlaşma yaptığınız an açılır. Dolayısıyla bu çok çok elzem bir durum değil. Ara transfer döneminde eğer futbolcu alacaksak, gerekli uzlaşma sağlanır ve kulübün en az zararla bu süreci atlatması için çaba sarfedilir" dedi.

VEBAL..

Kayserispor'un bağımsız denetçilerden destek alındığını, hizmet alındığını ifade eden Orhan Taşçı, "Kulübe girdğimde sol tarafta onlarca başkanın fotoğrafı var. Yüzlerce yönetici görev yapmıştır. Kayserispor'a yararlı olabilmek için çaba sarfetmişlerdir. Kasıtlı olarak zarara sokmak adına hareket ettiğini sanmıyorum. Ancak hata veya yanlışlık olmuştur ki bunu da görüyoruz. Şu anda kulübü idare etmek bizde. Biz, elimizden geleni halisane duygular içerisinde yapmalıyız. Kayserispor'a zarar değil yarar vermeye gayret ediyoruz. Göreve geldiğimizden beri her gün farklı bir sorun önümüze çıkıyor. Bunlar da geçmişten gelen sorunlar. Dolayısıyla yönetimde olan bizler, bunları da halletmenin çabası içerisindeyiz. Hallediyoruz da. Onlarca dosyayı kapatmayı başardık. Şu an için Kayserispor'un nereden ne kadar alacağı var, nereye ne kadar borcu var, kuruşu kuruşuna kadar biliniyor" açıklaması yaptı.

DESTEK..

Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Taşçı, sarı kırmızılı takıma şehrin ne denli destek olduğuna dair kendisine yöneltilen soruya, "Ülkede ekonomik sıkıntı var. Biz şanssız bir döneme denk geldik. Geçmişte daha iyi imkanlarda yönetimlerin çalışmaları oluyormuş Ama bu dönem umduğumuzu bulamadık. Yine aynı lokomotif firmalar, sağolsun bizden desteğini esirgemedi. Keşke daha fazla destek görebilseydik. Kayserispor, Kayseri'nin en önemli değerlerinden birisi ve en önemli reklam alanı. Şunun da altını çizelim. Kayserispor'a yardım istemiyoruz. Kayserispor'un bir marka değeri var. Biz, kimseye gidip Kayserispor'a para verin demiyoruz. Bundan sonra da demeyeceğiz. Bu yaklaşımı çok doğru bulmuyoruz. Biz, markamızı pazarlamaya çalışacağız. Kayserispor'a destek olan sponsorlarımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz. İnşallah bundan sonra artarak devam eder" yorumunda bulundu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV